Zegarek typu "stealth" - poszukiwania
Odpowiedz do tematu

:
Mata taki stealth pełnom gembom





Wszystko w nim jak pogodne zimowe południe na krakowskim rynku cool

:
Jeszcze nowe Seiko 'S' SRPD79



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
>>>

Szymon napisał/a:
Może to tylko moje zdanie, ale oczojebny pomarańczowy sekundnik to jest średnio stealth hmmm

Dorian06 napisał/a:
Dodałbym jeszcze, że jasna luma również.


Pozwolę sobie zauważyć, że nazwa rzeczonego zegarka brzmi - LIV GX1-A Stealth Gray... ;)

Ponadto w ciemnościach jest mało widoczny, chociaż faktycznie nie jest niewidzialny... :złośliwiec:



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Szymon napisał/a:
Może to tylko moje zdanie, ale oczojebny pomarańczowy sekundnik to jest średnio stealth hmmm

Dorian06 napisał/a:
Dodałbym jeszcze, że jasna luma również.


Pozwolę sobie zauważyć, że nazwa rzeczonego zegarka brzmi - LIV GX1-A Stealth Gray... ;)

Ponadto w ciemnościach jest mało widoczny, chociaż faktycznie nie jest niewidzialny... :złośliwiec:

Obrazek

<<<


Atlantic Worldmaster z wykruszoną lumą też będzie niewidzialny w ciemnościach i to nie czyni z niego zegarka typu stealth. :złośliwiec:
A to, że firma nie kuma o końca pojęcia stealth to już ani Twoja ani moja wina :twisted:
A jak już wklejamy w propozycje w wątku gdzie było zadane konkretne pytanie, to osobiście jestem zwolennikiem trzymania się w miarę możliwości postawionych wymagań ;)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon napisał/a:

Atlantic Worldmaster z wykruszoną lumą też będzie niewidzialny w ciemnościach i to nie czyni z niego zegarka typu stealth. :złośliwiec:
A to, że firma nie kuma o końca pojęcia stealth to już ani Twoja ani moja wina :twisted:
A jak już wklejamy w propozycje w wątku gdzie było zadane konkretne pytanie, to osobiście jestem zwolennikiem trzymania się w miarę możliwości postawionych wymagań ;)


Pozwolę sobie prawie w pełni zgodzić się z Twoim stanowiskiem w rzeczonej kwestii... ;)

Zauważę jednak, że zaprezentowany "stealth" spełnia przynajmniej w części postawione wymagania - vide: rozmiar, cena... :roll:

Natomiast jeżeliby usunąć lumę z indeksów i wskazówek, to niewidzialnym mógłby być nawet zegarek Wostok Amfibia... :)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-11-26, 22:18, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Jak nie podobają mi się tego typu zegarki, tak wskazany przez Erolek jest całkiem ok.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Amfa też fajna

:
>>>

bandi napisał/a:
Amfa też fajna


Jestem tego samego zdania i co więcej jestem na etapie poszukiwań, zegarkowych oczywiście... ;)

Pozwolę sobie zaprezentować jeszcze jedno ujęcie rzeczonego zegarka Wostok Amfibia... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Chyba się kwalifikuje (poza grotem gmt) hmmm
Ale tak czy inaczej fajny, nosiłbym :))



:arrow: https://uhrforum.de/threads/balihai-gmt-diver-2893-2-no-7-von-50.415854/

:

https://forum.knives.pl/index.php/topic,202546.0.html

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
taniej już ciężko, ashford 350usd

Ostatnio zmieniony przez bofff 2019-11-29, 18:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Jedynie w tej wersji nowy Airman jest akceptowalny.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
bofff napisał/a:
taniej już ciężko, ashford 350usd
Obrazek



Tego bym nosił!
pifko

:
bofff,

Prawdziwy stealth.
Tylko pasek bym mu zmienił po prostu na czarną skórę bez tej faktury a'la carbon :)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon, z paskiem jakoś bym sobie poradził... ;)

Ma ktoś taki u nas na sprzedaż?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.