Spinnaker Watches
Odpowiedz do tematu

:
A skąd oni je wysyłają?

Kupując na stronie https://www.spinnaker-watches.com dochodzi cło i vat?

:
Na tejże stronie jest informacja
Cytat:
All Spinnaker Orders are shipped from our International Warehouses outside of EU and prices mentioned on website are non-inclusive of local tax, vat, import fees or other local duties which may apply depending on where in the world you are. Any charges applied upon import are the customer's responsibility and must be paid by the customer. Please contact the local customs office in your country for more information

Czyli cło i vata jak najbardziej mogą się przytrafić.

:
Może, ale nie musi - moje dwa (Fleuss i Bradner), z tego co pamiętam, ominęły zasieki :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Toteż tak napisałem :)

:
A wybieraliście jakiś konkretny rodzaj wysyłki, inny niż proponowany przez nich domyślnie express?

:
Ja przeważnie - jak jest taka opcja - rezygnuję z najszybszej formy wysyłki, bo to zwiastuje problem :)) ;)
.
.
.
....i PW odbierz - Maciek... :arrow: :arrow:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2019-11-19, 08:51, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Kiedyś brałem jednego (pierwszego na forum chyba) i haraczy nie było ;)

:
No i doczekaliśmy się Europejskiego sklepu w UK. Wysyłka z UK uwzględnia podatki, oczywiście ceny, które były w $ nie zmieniły się, zmieniona została jedynie waluta :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A w serious watches nie można było zamawiać?

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
A w serious watches nie można było zamawiać?


Można od dawna ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
prezesso napisał/a:
A w serious watches nie można było zamawiać?


Można, natomiast ich oferta jet mocno ograniczona, nawet w Polsce któryś ze sklepów ma oficjalną dystrybucję. Niemniej to po prostu wyglada na europejską filię https://spinnaker-watches.co.uk

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.