Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:

:
Drugi dzień

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon, tak w sumie zapytam - pasuje Ci noszenie gumy o tej porze roku :?: Bo mnie jakos słabo konweniuje z cieplejszymi ubraniami ;)

:
Machu napisał/a:
Szymon, tak w sumie zapytam - pasuje Ci noszenie gumy o tej porze roku :?: Bo mnie jakos słabo konweniuje z cieplejszymi ubraniami ;)


Założyłem na fali zakupu trochę bo chciałem jak najszybciej przymierzyć do pacjenta;).
Poza tym noszę głównie w pomieszczeniach, bo wychodząc na zewnątrz zdejmuje zegarek (na rowerze jeżdżę bez zegarka na nadgarstku głownie) a jeszcze nic cieplejszego niż softshell nie założyłem ;)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Ok, ciekawość zaspokojona :)

:
Simply steel


Ostatnio zmieniony przez teston 2019-11-14, 10:48, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
SOMESik

anonymous photo sharing

:

:

:

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
>>>

Jak zakończyłem podziwianie zaprezentowanych czasomierzy, to rozpocząłem rozglądanie się za nowym nabytkiem, zegarkowym oczywiście... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Tego jeszcze nie było :D


:
Szymon napisał/a:
Drugi dzień
Obrazek


Kurcze, jakby nie ten przeszczep koło (wkoło ;) ) koronki to pewnie bym go miał. Świetny zegarek

:
>>>

Machu napisał/a:
Tego jeszcze nie było :D

[url=https://live.staticflickr.com/65535/49065208692_e6e3aa9f4f_c.jpg]Obrazek[/url]


Tego typu zegarki zaczynają się mnie niebezpiecznie podobać, aż obawiam się coraz bardziej, że może się to przekształcić w fascynację, zegarkową oczywiście... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.