Maryśkowe
Odpowiedz do tematu

:
Wczoraj "taki jeden" :)) napisał mi że PVD nie jest w jego typie, doszedłem do wniosku jakiś czas wcześniej że w moim też nie - a że kumoter mnie zmotywował no to się spiąłem i... tak wyszło:











:)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, wytarles powłokę? Jak tak to wyszło super.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Daito, wytarles powłokę? Jak tak to wyszło super.


Tak - Szanowna sie wciekła bo zużyłem półtorej paczki gąbek J.Niezbędny, ale jej przejdzie a efekt jest bardzo zadawalajacy moim zdaniem. pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Moim też, powiedziałbym nawet, że świetnie Ci to wyszło pifko

:
Całkiem, całkiem wyszło pifko

:
Super to wygląda pifko

:
Fajnie. Jak w moim piekielnym pojawi się pierwsza rysa, to też pójdę w tym kierunku pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Zajebiaszczo pifko

:
Daito, lepiej niż z fabryki.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Daito napisał/a:
Wczoraj "taki jeden" :)) napisał mi że PVD nie jest w jego typie, doszedłem do wniosku jakiś czas wcześniej że w moim też nie - a że kumoter mnie zmotywował no to się spiąłem i... tak wyszło:


"Ej, Kolego, ej Kolego" :))
Dokładnie, to było, że to nie moja bajka cool
Pozdro

Żeby nie pisać po próżnicy, to mój nabytek:


:
Nowe gacie i nieco inny makijaż...



Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Tomek1976 napisał/a:

"Ej, Kolego, ej Kolego" :))
Dokładnie, to było, że to nie moja bajka cool


Ważne że zmotywowało :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Żeby nie pisać po próżnicy, to mój nabytek:[/quote]

Gdzie kupiłeś?

:
Tarcza do Maryśki 44mm ma maksymalną średnicę 35.4mm a "pole widzenia" tarczy czyli TYLKO to co widać przed szkiełko ma 33.6mm? Bo zgłupiiałem a nie mam pod ręlką koperty. Ktoś może rozwiazać mi mroki wątpliwości?

:
A ja ostatnio w końcu stałem się właścicielem maryśki. Kupiłem używkę w stanie niemal sklepowym. Trochę polerki i byłoby miodzio, gdyby nie luma, która świeci tyle samo czasu co zapałka. Więc nie było rady i trzeba było to czym prędzej zmienić, tym bardzie, że miałem jeszcze trochę mikstury. Nie wiem, czy to co zrobiłem temu zegarku mieści się w definicji maryśkowania, ale teraz świeci jak latarka i barrrrdzo długo :)) teraz tylko zostało jakiś ciekawy pasior zrobić, bo oryginalny to dramat :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez ICE 2019-11-08, 19:20, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.