Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
na wiosnę będę, raz do roku z przyjemnością pifko

:
Maras napisał/a:
na wiosnę będę, raz do roku z przyjemnością pifko


Maras przyjedzie jak wątrobę podleczy, chłop jeszcze nie przyzwyczajany do takiej ilości zegarków i wątroba nie wytrzymuje. :D :))

:
:D pifko

:
ALAMO napisał/a:
Nie, myslę że na przełomie roku bedą gotowe seryjne.
I to w zasadzie przez to, że teraz na koperty czeka się 4 miesiace, więc mimo że zamóiwliśmy je już jakiś czas temu, to i tak się to wszystko przeciągnie.


To może chociaz tego Misia ogarniecie? Chciałbym wreszcie go dać synowi... Na urodziny się nie udało wieć może na święta chociaż?

:
Nie ma szans :-(
Teraz równolegle idzie płacenie za PZL, SAC i Batyskaf, więc zwyczajnie fizycznie nie stać nas na kolejny projekt. Jak to zejdzie nam z radaru, wtedy uderzamy na Misia i na tryciaka - mam nadzieję w KOŃCU! :głową w mur:

:
ALAMO napisał/a:
(...) i na tryciaka - mam nadzieję w KOŃCU!



:
A kiedy Sum z obrotowym pilnikiem, ja pytam? hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Coś słychać w temacie - zegarek jakiś w tym roku by mógł wpaść!!

:
ALAMO, napisałem do Ciebie PW, m.in w temacie tego zegarka. Pewnie masz wyłączone prywatne wiadomości, bo wisi ta wiadomość u mnie od niedzieli. Jak można się z Tobą skontaktować?

Pozdrawiam

Jarek
:
i dalej nic... od 1,5 roku , smutne

:
Hej,

Jaka teraz jest przewidywana data? Nie wiem czy dobrze zinterpretowałem informacje z poprzedniej strony - koniec roku ?

:
ALAMO napisał/a:
Ponieważ to rok 2019, to limitacja wynosiłaby 119 sztuk


Czy limitacja będzie zwiększona do 120?

EDIT
i co z Misiem bo jak tak dalej będzie szło to ja mam lepszy pomysł na wydanie tej zaliczki np na jakiś inny prezent dla syna...

Ostatnio zmieniony przez pg22 2019-12-11, 20:27, w całości zmieniany 1 raz
:
przyglądając się tempu prac limitacja będzie pewnie zwiększona do 121

:
Nie poganiac artystów. Będzie na wiosnę. A jak nie, to później ;)

Pozdrawiam

Jarek
:
Nie róbta scen, robi się.
Rynek się strasznie zmienia, poddostawcy kręcą nosem coraz bardziej na takie "kosmetyczne" ilości. Czekamy miesiącami na każdy ruch z ich strony, bo "w wolnej chwili zrobimy". Mają komplet uzgodnień, wszystkie uwagi do już wykonanych sampli, w końcu ogarnęli tarczę - z czym mieli niepojęty dla nas problem. Czekamy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.