POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Dopuszczam fakt, że Kirowski ma zamienną koronkę, ale koperta oryginalna. Różni się znacząco od dołu, analogicznie w chromowanej werki z charakterystycznymi skośnymi uszami.



A co do zegarków... uchowało się tego u mnie sporo, kupowałem dekadę temu gdy to było za grosze... no i tak sobie leżakują w gablocie :D

:
Dzięki :)
Szperacze poustawiane. Chociaż coś mi mówi, że ciężko będzie ;) pifko

:
Dwa takie Kirowskie są obecnie na olx, tylko, że ze srebrną tarczą.

:
Wojciechu a macie wy 3133 w rożnych odmianach, aaaa :?: :popcorn:

:
3133 mam tylko jednego :)

:
to tak jak ja, myślałem że masz całe zastępy tych chroniaków hmmm

:
Nigdy nie byłem na nich skoncentrowany, zbierałem głównie lata 50 i 60, czyli takie zegarki, które dało się kupić... tanio. Chronograf mam jeden ale za to kupiony od pilota wojskowego, w pełnym oryginale i z ciekawą historią.


Ostatnio zmieniony przez Wojciech 2019-09-27, 12:05, w całości zmieniany 1 raz
:
A w tle przyrząd do regulacji? :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Wojciech napisał/a:
Chronograf mam jeden ale za to kupiony od pilota wojskowego, w pełnym oryginale i z ciekawą historią.


...historię możesz przytoczyć jeśli to nie tajemnica pifko

:
Wojciech napisał/a:

A co do zegarków... uchowało się tego u mnie sporo, kupowałem dekadę temu gdy to było za grosze... no i tak sobie leżakują w gablocie :D


Na przełomie wieków było jeszcze fajniej taniej ;) i się eldorado kończyło w wyniku rozkwitu .... tego typu forum cool i "allebay'ów".

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:
Wojciech napisał/a:

A co do zegarków... uchowało się tego u mnie sporo, kupowałem dekadę temu gdy to było za grosze... no i tak sobie leżakują w gablocie :D


Na przełomie wieków było jeszcze fajniej taniej ;) i się eldorado kończyło w wyniku rozkwitu .... tego typu forum cool i "allebay'ów".


Dokładnie tak, ja się jeszcze załapałem na ten cennik 5-10zł :D

:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ten Hami to pasuje tu jak świni siodło.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, Nie skupiaj się na negatywach i doceń łucza z jakimś krasnalem ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.