Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Powinna być jakaś grupa wsparcia dla Kumotrów czekających na przesyłkę :mrgreen:
Dzisiaj (to znaczy wczoraj :wink: ) dostałem wiadomość z yoybuy, że wysłali mi paczuszkę :grin: Już się nie mogę doczekać - są w niej moje pierwsze chińczyki :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Oj powinna powinna, ja czekam , czekam , czekam i doczekać się nie mogę. :wink:

d20032003
[Usunięty]
: Mój pierwszy homar
Cześć kumotry,

Właśnie stoję przed wyborem mojego pierwszego homarka a 'la Pam. Znalazłem na stronie getat takiego:
st44wtbk V : Superlume 44mm luminor style case black dial with white numberals watch







Chcę go zamówić z szafirowym szkłem i brązowym paskiem, z brązowymi przeszyciami. Zegarek świetny, werk też dobry. Jednak mam dwa dylematy
- wysłałem maila do getat ... zero odezwu ... czy to jest sprawdzony sprzedawca (odpisał mi za to Wen Ping - ale nie ma takiego zegarka)?
- jaką wziąć przesyłkę - Air Mail czy EMS ? która szybciej do mnie dotrze (30 PLN różnicy w cenie to nie dużo).

Dzięki za odp

Ostatnio zmieniony przez d20032003 2010-10-27, 09:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Getat jest od dawna zarobiony i ciężko się z nim współpracuje.

Inne Majfriendy dają radę znacznie lepiej. WenPing to dobry pomysł, oprócz tego Manbushjie lub Jackson (zobacz w linkach i adresach).

Przesyłka to zdecydowanie i wyłącznie AirMail. Dotrze szybciej i uwierz mi, różnica w cenie jest znacznie większa, EMS to praktycznie pewny kontakt z celnikami i przyjemny dodatek w postaci cła i vatu. Cło to parę złotych, vat to 22% od wartości przesyłki (liczonej z kosztami shippingu). Celniki, poza tym, się nie śpieszą, ostatnio czekałem miesiąc, mimo, że EMS z Tajwanu szedł dwa dni.

Wybór należy do Ciebie :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Poczytaj sobie TEN WĄTEK i Getat sobie odpuść ...
A witamy się w TYM WĄTKU ... :grin:

:
Na homageforum.com trwa systematyczne narzekanie na Getata. Nie wyrabia, są opóźnienia, myli się, wysyła buble. Lepiej go sobie odpuścić dopóki się nie poprawi. Jackson czy Manbushije są nie psrawiaja takich kłopotów.

Foch und Ch.
d20032003
[Usunięty]
:
Dzięki kumotry.

Trochę szkoda. Wen Ping zaoferował mi podobny zegarek - ale nie wiem czy identyczny. No i za sapphire płaci się u niego drożej niż u Getat.

Powiedzcie mi jeszcze dwie rzeczy - jakiej wielkości jest tarcza w marynce z pierwszego postu ?
35mm czy 35.3mm - chodzi mi po głowie projekt taki jak na stronie - http://www.painteddials.com/documents/dials.html - mam specjalistę, może się podejmie... ale gdyby co, to muszę kupić drugą tarczę - i nie wiem jaka będzie ok.

Czy gdzieś na stronie znajdę opis krok po kroku jak rozkręcić takiego homarka ?

:
Odkręcić dekiel (wystarczy gumowa piłka w większości przypadków).
Odkręcić śrubki mocujące mechanizm - w asianunitasie są dwie.
Trza je wyjąć razem z blaszkami trzymającymi.

Aha, koronka z wałkiem. Przy wałku jest malutka śrubka (na mechaniźmie), którą trzeba lekko odkręcić (broń boże do końca). I wałek da się wysunąć.

Po tym mechanizm można wyjąć :)

Na homageforum.com są dokładne instrukcje (ze zdjęciami) jak to robić.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tarcza to 35,3

d20032003
[Usunięty]
:
Dzięki kumotry za porady.

Zamówienie złożyłem u Jacksona. 30.10 wysłałem mail, po 11 dniach zegarek u mnie. Przesyłka via Airmail. Jackson co prawda pomylił paski - miał być brązowy, ale czarny też prezentuje się nieźle.

Reklamował nie będę.

:
W cenie wysyłki do Jacksona (no prawie) masz Redę S23. Jest jasnobrązowa i brązowa (czarna też). Zamiast odsyłania będziesz miał dwa pachy :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A możesz skrobnąć do niego że miał być brązowy więc niech doślę Ci prawidłowy kolor. :wink:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Oooooooooo, to, to!!!
Całkiem zapomniałem!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
I to jest słuszna koncepcja, niech poniesie konsekwencje :wink:

:
A że Jackson zawsze frontem do klienta, więc można założyć, że masz już dwa paski ...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.