Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Odpowiedz do tematu

:
To mój włącznik atomowy, w pracy :D


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
mike87 napisał/a:
Moje całe mieszkanie to jak by przenieść się do lat 30-tych.

Wszystkie gniazdka i włączniki powymieniałem na odpowiednie z epoki.
Wszystkiego tutaj nie zaprezentuję ale przynajmniej część przedmiotów z moich zbiorów.

Wrzucaj, pokazuj,, aż przyjemnie popatrzeć :) pifko


Nie to, żebym chciał mieszkać w kurnej chacie ale te współczesne wnętrza zupełnie mi nie leżą, biele, szarości i pustka... :/
Najbardziej podobają mi się wnętrza z XIX i początku XX wieku, ciemne drewno i skóra a meble zrobione tak, żeby przeżyły kilka pokoleń właścicieli.
No i książki wszędzie, dużo książek... :)
Z racji zamiłowania do czytania i w ogóle do książek od dziecka moim marzeniem było mieć własny pokój w podobnym stylu



albo chociaż skromniejszy kącik...



Chociaż teraz teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie taki urządzić to już mi się nie chce... hmmm
Książki poupychałem w kilku biblioteczkach i półkach w całym domu a czytam i tak najczęściej na czytniku ebooków :oops:

:
ja tez tak chciałbym pifko

:
Moje marzenie miec taka biblioteczke... Ale trza mieć wolne metry do takich zabaw :(

:
Przedwojenny oryginalny w pięknym stanie po renowacji budzik niemieckiej marki Junghans założonej w 1861r w Schramberg. Budzik fornirowany orzechem od spodu na drewnie posiada bity miesiąc i rok produkcji (6 31) - czerwiec 1931r. Lumy na wskazówkach jeszcze świecą!







[ Dodano: 2019-09-08, 10:51 ]
Oryginalna przedwojenna grafika w drewnianej ramie o wymiarach 42cm x 48cm przedstawiająca widok na katedrę w Świdnicy. Na plecach znajduje się oryginalna nalepka autora grafiki - Richard Schirmer.





\

Ostatnio zmieniony przez mike87 2020-12-05, 11:45, w całości zmieniany 2 razy
:
jest klimat :popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.