Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Odpowiedz do tematu

:
Aronus napisał/a:
Yakovlev Uszata super, gratuluję!!! To chyba nie pierwsza biała uszata Twoich zbiorach :shock:


Biała aktualnie druga.
A mogła być 5 czy 6, tylko kiedy byłem młody i głupi, to się trochę wyprzedałem.
I choć teraz jestem stary i głupi, to już na pewno takiego błędu nie popełnię :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
Biała aktualnie druga.
A mogła być 5 czy 6, tylko kiedy byłem młody i głupi, to się trochę wyprzedałem.
I choć teraz jestem stary i głupi, to już na pewno takiego błędu nie popełnię :)

Wiem coś o tym, też mam kilka takich zegarków, które sprzedałem a teraz żałuję :facepalm: No, ale nie ma co biadolić tylko trzeba kupować następne ;)

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2019-09-03, 11:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Udało się jeszcze trafić oryginał :)


:
Fajniutki krab :)

:
Wojciech, zazdro! ;)

Ale jakbyś chciał sprzedać to ja pierwszy! pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666, Panie, tu lista społeczna jest. Pan idzie do tego gościa w kaszkiecie i się dopisze na końcu.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev, Panie, co Pan, tu kiosk Ruchu jest, ja tu mięso mam... cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Wojciech napisał/a:
Udało się jeszcze trafić oryginał :)

Obrazek


Patrzajta państwo jak ten czerwony kolor blaknąć nie chce...

Ta tarcza to majstersztyk pomysłowości.

Zegarki * Rower * Radio
:
Wojciech, bardzo fajny pifko

:
Dziekuję bardzo :) Sprzedam wyłącznie wtedy, gdy trafie egzemplarz w lepszym stanie... a na ten i tak długo polowałem i tani nie był.

[ Dodano: 2019-09-24, 18:24 ]
Jakiś czas temu wpadł fajny Poljot z jeszcze lepszą dedykacją. Kupiony od wnuczki pierwszego właściciela (nawet nazwisko się zgadzało więc historia autentyczna). Nic od nowości nie było zmieniane. Według badań, w których trakcie się znajduję, ten typ koperty stosowano w Poljotach od 1965 roku. (kój Łucza lecz inne wykończenie). Koperty z obłymi uszami stosowano od 1960 roku (daty końcowej jeszcze nie ustaliłem). Tak czy inaczej całkiem fajny egzemplarz, ciesze się że dostał nowe życie bo przed remontem wyglądał bardzo słabo.




:
Może nie nabytek ale zawsze nowość.😁

Taka sytuacja.....Poskarżyłem się kiedyś przy okazji pokazywania na forum ładnych Zwiazdeczek że ja takowej nie posiadam, nad czym ubolewam. I wtedy Przemysław Daczko napisał żebym nie jojczył🤣 bo będę kiedyś w końcu miał. No i mam🥰 , dostałem od Przemka prezent ma zlocie. Przemek wielkie dzięki.🥰😍🤩🥂





:
Jakie krzywe teleskopy.

Bo do czegoś trzeba się czepić :)

Gratulacje, bardzo fajna. :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Taki NOSek się dziś znalazł na giełdzie


:
No śliczna :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.