OTAGO
Odpowiedz do tematu

:
Kasamene, nooooooooo udało sie Jimmynemu to Otago

:
Ano! Z żalem zrezygnowałem z oryginału, ze względu na rozmiar, to teraz mam takiego na ćwierć ściany... :))

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Otago docelowo powstanie 5-ć sztuk.
Drugi jest prawie skończony, a kolejne leżą na warsztacie :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy, pifko

:
.....dzięki pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Mam pytanie-czy ma ktoś otago z okolic tychów celem przymiarki.

:
Witam wszystkich
Mam też pytanie: czy zegarki otago mają tarczę ze szlifem słonecznym.

:
Tylko niebieski , pozostałe kolorowe raczej nie mają szlifu tylko są takie metaliczne.

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2016-02-04, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Prezesso dzięki za info.

:
Pomarańczowa i żółta - lakier perłowy.
Grafitowa - gradient.
Niebieska - szlif słoneczny.

:
Alamo dzięki. W świetle powyższego "biorę" niebieski.

:
Od dwóch miesięcy przyglądam się temu Otago:-), jest to bardzo przyjemny zegarek, na dodatek w kolorze niebieskim prezentuje się obłędnie. Szkoda tylko że niebieski sprzedawany jest na gumie a nie na skórzanym pasku.

Pozdrawiam

floyd

:
Wybaczcie, że odkopię nieco temat :D

Czy planowana jest jakaś reedycja Otago ? Chodzi mi po głowie wersja w graficie ..

http://sklep.gerlach.org....1&product_id=60

:
W wersji którą znasz, nie.
Planowaliśmy Otago II odświeżone, ale to bardzo wstępne pomysły są, a nurków w stadiach zaawansowania większego mamy kilka modeli, więc ...

:
Dzięki Alamo pifko
Otago przypadł mi mocno do gustu wizualnie. Zwłaszcza wersja w graficie. Pomarańcz jest również bardzo fajna, ale chciałbym całą jednolitą, bez czarnych akcentów.
A Otago II w wersji odświeżonej, to wcale nie jest zły pomysł, skoro poprzednik tak dobrze się wyprzedał :) Trzymam kciuki, by ta koncepcja jednak nie upadła ..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.