Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Same fajne zegarki ostatnio pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Odin, gratki! pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Odin gratulacje pifko

:
Dzięki pifko
Jak na razie, to mój pierwszy zegarek gdzie mogłem zostawić drugą szlufkę przy oryginalnym pasku i było co w nią włożyć. Na nadgarstku 21cm zostają jeszcze cztery dziurki przy luźno zapiętym pasku!

:
Odin, Machu, kopeć hurtowo pifko pifko pifko

:
Fajna ta piątka :popcorn:

:
Odin napisał/a:
Dzięki pifko
Jak na razie, to mój pierwszy zegarek gdzie mogłem zostawić drugą szlufkę przy oryginalnym pasku i było co w nią włożyć. Na nadgarstku 21cm zostają jeszcze cztery dziurki przy luźno zapiętym pasku!


:shock: ale chcesz powiedzieć, że piątka wielka jest, czy pasek dali taki długi??! hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Hurtowe graty hurtownikom ;) pifko

A u mnie taki kundelek się pojawił:


"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
kwater, pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
kwater, ładny rolek pifko

:
Miłałem kiedyś Invicty, całkiem fajne były ;)

:
kwater, może być cool pifko

:
kwater, niech się nosi! pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Dzięki pifko

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Thomas666 napisał/a:
Odin napisał/a:
Dzięki pifko
Jak na razie, to mój pierwszy zegarek gdzie mogłem zostawić drugą szlufkę przy oryginalnym pasku i było co w nią włożyć. Na nadgarstku 21cm zostają jeszcze cztery dziurki przy luźno zapiętym pasku!


:shock: ale chcesz powiedzieć, że piątka wielka jest, czy pasek dali taki długi??! hmmm


Wielki to może nie jest ale ma 45mm bez koronki i 51mm od ucha do ucha a pasek 123mm na 86mm.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.