noworuskie
Odpowiedz do tematu

:
Maras napisał/a:

...czy poprostu design rosyjskich się nie przyjmuje ? jak sądzicie ? :popcorn:

uminus napisał/a:

Bo są nieładne. A te, które są ładne...


De gustibus non est disputandum - O upodobaniach się nie dyskutuje... ;)


Maras napisał/a:

czasami... to idzie jakimiś trendami... był kiedyś... moda przeminęła... i tak się trendy zmieniają co kilka lat ;)


Tempora mutantur et nos mutamur in illis - Czasy się zmieniają, a my zmieniamy się wraz z nimi... ;)


Również zastanawiałem się nad przyczynami relatywnie niewielkiego zainteresowania zegarkami zza Północnej Granicy... hmmm

Trend malejący jest zauważalny nie tylko wśród przeciętnych użytkowników, ale również pasjonatów upływającego czasu, czyli kolekcjonerów czasomierzy... :/

Zapewne wpływ na przedmiotowy stan rzeczy mają obecne uwarunkowania polityczne, ale o nich z wiadomych względów nie będziemy dyskutować na Forum CW... :roll:

Wracając do meritum pozwolę sobie wyrazić swoją oczywiście subiektywną opinię, że "noworuskie" mogą się podobać lub też nie, ale są niewątpliwie interesujące... :)







<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
A tak w kwestii formalnej, jeśli już używasz łaciny to nie tłumacz.
IMO trochę śmiesznie to wygląda w epoce błyskawicznego wyszukiwania i tłumaczenia.
Bez urazy pifko

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2019-06-17, 16:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec napisał/a:
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.


No nie?

Qui penis aqua turbulentum

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Chyba turbat :D

:
Ooo turbot, taka ryba, no wiem, ale, łone nie majo tech wicie...

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2019-06-17, 18:06, w całości zmieniany 1 raz
:
>>>

Pozwolę sobie przynajmniej częściowo zgodzić się z Szanownymi Kumotrami... ;)

Jednak w przytoczonej powyżej sentencji użyłbym rzeczownika - aqua, w formie biernika liczby pojedynczej - aquam... :roll:

Praeclarum est latinae scire... :złośliwiec:

PS.
Mam przy tym wielką nadzieję, że w dalszej dyskusji wrócimy do meritum przedmiotowego tematu... :)





<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-06-17, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Aquam, jak najbardziej pifko
Widzisz, nie zwróciłem uwagi...lapsus calami ;)

:
Woytec napisał/a:
Aquam, jak najbardziej pifko
Widzisz, nie zwróciłem uwagi...lapsus calami ;)


Mea culpa.
Jak się ostatnio uczyłem Łaciny, to w telewizji jeszcze Isaura ancilla laboraverunt.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
...Jak się ostatnio uczyłem Łaciny...

hmmm łaciny, łaciny, łaciny ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Erolek napisał/a:
Woytec napisał/a:
Aquam, jak najbardziej pifko
Widzisz, nie zwróciłem uwagi...lapsus calami ;)


Mea culpa.
Jak się ostatnio uczyłem Łaciny, to w telewizji jeszcze Isaura ancilla laboraverunt.

Pozdrawiam
Eryk


Tak mi się przypomniało o "Rzymianie, do domu"


:
:))


:
To i tutaj :D


:
Ja też ;) drugie zdjątko K-39:

:
kopeć, Prawie tak samo fajny jak mój :P ;)
A serio to świetnie wygląda - zwłaszcza proporcja koronki do reszty mi się podoba. No i szczotkowana koperta i bezel też robi robotę pifko

:
Dziękuję bandi - mam takie same zdanie :)) i do jakości też nie można się przyczepić, nawet fabryczna regulacja po 2 miechach doczłapała do ideału: + 1,5_+2,5 s/doba.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.