poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
Wreszcie po operacji ręki zyskałem jakąś możliwość chwycenia aparatu.
Nadrabiam więc i wrzucam fotkę mojego zakupu sprzed miesiąca :)


:
Yarpen, fajny , fajny pifko

:
Dzięki Rudolf pifko pifko

:
>>>

Yarpen napisał/a:
Wreszcie po operacji ręki zyskałem jakąś możliwość chwycenia aparatu.
Nadrabiam więc i wrzucam fotkę mojego zakupu sprzed miesiąca :)

Obrazek


Zegarek bez wątpienia wielce interesujący, chociaż pozbawiony wskazówek, tak bliskich memu sercu i nie tylko... ;)

Korzystając z okazji pozwolę sobie złożyć Szanownemu Koledze życzenia pełnego powrotu do zdrowia... pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Yarpen, niezłe cacko. :)

:
Yarpen, gratuluję zegarka i powrotu do zdrowia pifko

:
każdy nowy zegar cieszy ale czy on nie za bardzo stylistycznie podobny w wyświetlaniu danych do protreka lub Suunto?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Bardzo dziękuję Panowie za dobre słowo pifko pifko

Ratler, myślę, że wszystkie te modele mają zbliżone parametry wyświetlania danych.
Jeśli chodzi o Suunto, to całkowitej pewności nie mam, gdyż miałem okazję tylko przelotnie zapoznać się z którymś z modeli.

Jeżeli chodzi o pro treka, to praktycznie wszystko to samo, tylko troszkę bardziej rozbudowane wizualnie, ze względu na większy wyświetlacz.

W tej materii ciężko będzie o coś bardziej efektywnego, czy też efektownego.
Na pierwszym miejscu liczy się czytelność. I z tym nie ma problemu, jeśli chodzi o te modele.

Z drugiej strony te zegarki są raczej dla amatorów. Zawodowiec wybierze bardziej profesjonalne narzędzia.

[ Dodano: 2019-05-20, 20:18 ]
Dla kolegi bladerunner, wrzucam dwa sympatyczne wskazówkowce pifko


:
>>>

Yarpen.

Bardzo dziękuję Szanownemu Kumotrowi za profesjonalne zaprezentowanie niezmiernie sympatycznych wskazówkowców... pifko

Byłbym ogromnie wdzięczny za przybliżenie rzeczonych czasomierzy, oczywiście w stosownej formie i w odpowiednim czasie... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:



Środkowy to staruszek :D

Choose Life.
:
>>>

floyd.

Wielce interesująca G-Shock'owa wystawka, a najbardziej z nich do mnie przemawiający, to oczywiście - wskazówkowiec ... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
floyd , niezły zestawik :))

Cytat:
Dla kolegi bladerunner, wrzucam dwa sympatyczne wskazówkowce


Podobają mi się te G Shocki wskazówkowe :)

Ostatnio zmieniony przez Damianowski 2019-05-27, 15:48, w całości zmieniany 1 raz
:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dawno mnie nie było, więc nadrabiam. Szkoda wielka, ze cisza w tak zacnym dziale hmmm

Casio GD-X6900-1ER



Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.