POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Zbych fajne te twoje staruszki cool

:
Stare dziady noszą stare zegarki :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Stare dziady noszą stare zegarki :D


nie, Woytec nosi młodziankowe-młodzieżowe :P

:

:
Nie zmieniłem daty

:
Od ostatniego posta tutaj minął miesiąc... :-(

Nowalijką się pochwalę...


:
Z_bych napisał/a:
Od ostatniego posta tutaj minął miesiąc... :-(


co taki zdziwiony, wszyscy przenieśli się na różne fora vintage na fejsie, tu nie ma już nic do roboty.... było minęło.... czas foruma w tej wersji tutaj pewnie też policzony... zobaczymy :popcorn:

:
Fejs to nie to samo. Doraźnie tak, ale żeby spokojnie pogadać, popisać i żeby ślad jakiś pozostał to się raczej nie nadaje :/

:
Jakby co (jeśli w uszach 18mm), to mam bransoletę to tego Rado. Ale zwężaną od 18 do 16mm przy zapięciu.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>

Rzeczona Omega zanim trafi na odpowiedni nadgarstek, to jednak musi przejść zegarmistrzowską rewitalizację... ;)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
fajna omesia cool

ile toto ma w pasie bez koronki ? 30 - 35 mm? :popcorn:

poka silnik.....

:
bladerunner napisał/a:
>>>

Rzeczona Omega zanim trafi na odpowiedni nadgarstek, to jednak musi przejść zegarmistrzowską rewitalizację... ;)


<<<


To na jaki wuj spam w tym temacie?
Nie oczekuję odpowiedzi, więc daruj sobie wywody.

Chcę zwrócić tylko uwagę Szanownych na dekiel wyżarty przez jakiś perlon / nylon, czy inne jednoczęściowe dziadostwo. Skóra robi inne ślady. Jednak można było 100 lat temu i dzisiaj kupić dwuczęściowe paski na stałe teleskopy.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>

Maras napisał/a:
fajna omesia cool

ile toto ma w pasie bez koronki ? 30 - 35 mm? :popcorn:

poka silnik.....


Dziękuję bardzo Szanownemu Kumotrowi za życzliwe zainteresowanie rzeczoną Omegą... :)

Czasomierz na chwilę obecną nie znajduje się w moich rękach, jednak postaram się udzielić stosownych informacji w możliwie najkrótszym czasie... ;)

W międzyczasie wybrałem już, co prawda tylko wstępnie, pasek typu OE (Open End) - specjalnie przeznaczony do zegarka ze stałymi uszami... :roll:

Korzystając z okazji pozwolę sobie zaprezentować jeszcze jedno z wykonanych wcześniej zdjęć... :))




Pozostając w przedmiotowym temacie pokażę czasomierz, który dzisiaj zagościł na moim nadgarstku... :)



Rzeczony Renis nie wymaga kompleksowej zegarmistrzowskiej renowacji, gdyż znajduje się na tzw. dobrym chodzie... ;)

Wymaga jednak, co zauważą spostrzegawczy Kumotrzy, wymiany paska, gdyż obecny jest wyraźnie przetarty na teleskopie... cool

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-05-20, 10:51, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Ciekawy ten Renis. Dobrze widzę, że jest bez sekundnika? Co ma w środku?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.