G. Gerlach dla Strategic Airlift Capability / SAC
Odpowiedz do tematu

:
5 osób które znam osobiście, jakaś zgraja dziwaków zegarkowych, dziwne sklepy i ok 30 botów :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
ALAMO napisał/a:
arek314 napisał/a:
Chciałbym nadmienić że mam konto na Instagramie które obserwuje z 70 osób


łooo, toś ty ten, no, influłenser!
:))


nasz forumowy celebryta, a dać mu niech nosi , foci i marasuje co dnia :))

:
Podoba się... nawet bardzo :idea: :arrow:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Woytec napisał/a:
Połowa, druga połowa to rodzina i krewni :złośliwiec:


nie lekceważyłbym tych tylko np.70 osób znajomych, wystarczy że główny nosiciel udostępni swoim znajomym foto z zegarkiem, a ci po namowie udostępnią swoim znajomym to nagle może się okazać reakcja łańcuchowa i zrobi się tysiączek a wówczas sprzedaż onego ruszy z kopyta, że starszy pan nie nadąży pakować w te pudełka :D
to taka luźna refleksja :))

:
Fajnie posłuchać speców od biznesu :))

:
Chmm ...2200 zł! Zgadłem?

:
Ładny zegar
pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Wziuu bziuu ;-)
























:
Ładny, ładny ;) ;) cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
idzie Derekcja jak burza :shock:

Fajny zegar pifko

mnie tylko nie pasują wskazy bez wypełnienia, ale to taka moja fobia, innym pewnie się podoba jak jest :) :popcorn:

:
O nowy P.24 ;)
Bardzo fajny pifko

:
bandi napisał/a:
O nowy P.24 ;)
Bardzo fajny pifko

aż sobie P.24 znalazłem w wiaderku i jutro ponoszę :) imo czasami nadmiar jest szkodliwy - skoro bardzo lubię P.24 to teoretycznie powinien podobać mi sie SAC ale nie. W tym SACu za dużo jest o ten herb na tarczy. Imo sam samolot wystarczyłby, a tak jest za bardzo naćkane. Z tym że skoro klient tak chciał to co nam do tego. Bez herbu łykałbym jak pelikan.
Inna sprawa że ten czerwony napis po okręgu w P.24 na który sie uparł Starszy Pan też jest taki dość pretensjonalny :D ale można sie przyzwyczaić. :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratleru, tarcza jest zrobiona według specyfikacji zamawiającego...

:
wiem, wiec pretensji do was nie mam, klient chce to ma według życzenia
tak melepece dla podtrzymania razgawora
po prostu uważam że w większości przypadków mniej znaczy ładniej/lepiej
imo już grafika samolotu i rozbudowany datownik by wystarczył, a jak już herb to tak żeby był graficzną przeciwwagą datownika i się komponował
hmmm no chyba że idziemy w kierunku weżowiska a'la citek hmmm z tym że wtedy w tym konkretnym przypadku za mało węża

edzia : czy dobrze widze? tam są w zestawie teleskopy z wajchą czy to tylko do zdjecia z tym brązowym paskiem?

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2019-09-06, 08:48, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wszystkie paski od jakiegoś czasu takie mamy.
Tylko że to nie jest jakaś tam rocket science, co więcej ten wystający cypinderek bardzo często się wykręca i gubi.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.