Wysyłkowy problem
Odpowiedz do tematu

:
I to jeszcze wliczone w cenę było :?:

:
Machu napisał/a:
I to jeszcze wliczone w cenę było :?:


Oczywiście :-)

*mam nieodparte wrażenie, że w ramach wolnego rynku i uczciwej konkurencji, sprzedawcy na Ali mają usługi pocztowe dość tanio ;-)

:
Santino, ja wczoraj odebrałem 2 takie przesyłki. Jedna wysłana 28 a druga 30.03 . Dodatkowo jedna szla przez Komorniki a druga przez Bydgoszcz.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Logika DHL :twisted:

Chciałem sobie ułatwić życie i przekierowałem paczkę od kuriera do Żabki. Wszystko spoko, tylko z doręczenia dzis zrobiło się jutro. A jak próbuję z powrotem przekierować na kuriera to pokazuje poniedziałek :facepalm:

:
Machu, przekoerownia tak zawsze działają bez względu na firmę. Często ma to związek z tym, że ludzie wybierają całkiem inna lokalizacje i paczkę dostarcza inny kurier. Na etapie zmiany miejsca nie badają jego odległości od pierwotnego miejsca dostawy

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, bardzo możliwe, tylko wcześniej już korzystałem z tej opcji i nie zmieniało to daty doręczenia - stąd moje zdziwienie dziś.

Niemniej paczkę odebrałem :))

:
Jeśli zmieniasz odpowiednio wcześniej to data pozostaje raczej niezmieniona, natomiast jeśli zmieniasz sposób/miejsce dostawę w dniu dostawy, to zawsze z dziś na jutro - z osobistych doświadczeń ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Wysłałem Kumotrowi paczkę z zegarkiem Paczką+ Poczty Polskiej ze Starachowic do Piaseczna, jakieś 150 kilometrów raptem. We wtorek. Wartościową i z opcją Ostrożnie, wszystko jak należy i tego samego dnia co zakup zegarka.
Gwarantowana dostawa na piątek ale zwykle dochodziło szybciej, w końcu to o rzut beretem.
No i tyle dobrych wiadomości...

Od razu we wtorek dotarła do Kielc i leżała do wczoraj.
Zaniepokojony (wysyłałem dziesiątki razy i wiem jak to działa), wczoraj dzwoniłem dwa razy, zadowolone z siebie kolejne panie przekonywały, że wszystko jest dobrze i na czas.
Dziś przed południem zadzwoniłem znowu, paczka podobno dotarła do WER Warszawa (piszę "podobno" bo w trackingu na stronie PP nadal Kielce) i była procesowana (cokolwiek to znaczy) do wysłania do Piaseczna.
Na moje wyraźne życzenie pani sporządziła "interwencję ponaglającą" i wysłała do WER Warszawa a ja miałem czekać na odzew.
I nic. Na stronce to nawet nadal jest w Kielcach facepalm

Przed wpół do ósmej zadzwoniłem po raz czwarty.
tak, jest w WER Warszawa i dzisiaj nie będzie doręczona bo późno. Jutro też nie bo jest sobota.
Ani pojutrze bo niedziela.
Wuj wie czy jeśli jest w Warszawie to zdążą ją przesłać tak, żeby była doręczona w poniedziałek.
Kuuźwaaa!!! :głową w mur:
Wczoraj dwa razy dzwoniłem, dziś też dwa i co? Interwencję ponaglającą wysłano i co?
I wuj.
Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?
Może pan sobie napisać reklamację.
Przy tej ostatniej rozmowie jechałem babsko na 100 decybeli, nie pomogło bo i jak? :wkurzony:

Człowiek się stara, wysyła błyskawicznie i co z tego?
Ta yechana instytucja państwowa ma sezon urlopowy a obywatel może im skoczyć.
Komuna wiecznie żywa :głową w mur:

:
Woytec, już sporo osób prosi o wysyłkę paczkomatem lub kurierem, nawet jak sprzedawałem paski to kilka osób nie chciało słyszeć o PP ;)
Coraz gorzej na poczcie się dzieję i nie widać że będzie lepiej :mad:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Zegarki tylko paczkomatem wysyłam, nowe kupuję z cywilizowanych krajów i idą kurierem, tylko jakies drobiazgi typu paski/klamry jeszcze tylko listami :P

Ostatnio zmieniony przez Machu 2019-06-14, 19:23, w całości zmieniany 1 raz
:
A propos, z WER Warszawa przesyłkę krajową da się wyszarpać w weekend? ;)

:
Strzała napisał/a:
A propos, z WER Warszawa przesyłkę krajową da się wyszarpać w weekend? ;)

Nie

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
:/

:
Woytec, tylko po co się tak spinać? hmmm Jeśli nie wysłałeś opcją gwarantującą dostarczenie w określonym terminie to ja tu nie widzę problemu.

Z moich osobistych doświadczeń - PP to solidna firma i nigdy nie miałem problemów wysyłając za ich pośrednictwem, tak samo z kurierami. Z paczkomatami już gorzej, bo w Inpoście mi zegarek ukradli.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ja kiedyś też nie miałem problemów z pocztą, ale od jakiegoś czasu spotykam się u nich ze strasznym bajzlem i ogólnym spadkiem jakości usług.
Wydaje mi się, że wynika to ze złej organizacji - w tym obciążania pracowników mnóstwem innym zajęć, głównie akwizycją tego całego badziewia co im kazali powystawiać w placówkach...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.