Datownik w G-shock'ach
Odpowiedz do tematu

: Datownik w G-shock'ach
Może nieudolnie szukałem, ale nie mogłem znaleźć na Forum informacji o dacie w G-shok'ach.
Jak to z tą datą jest i na jakim roku "się kończy". i nie ważne, czy jest to sikor z Wave-Ceptor'em czy bez tego modułu.

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
W manualach zdaje się podają do kiedy data działa i jeśli dobrze pamiętam, to jest to 2099.

:
Myślę, że zarówno w nanualach jak i w tych z synchronizacją radiową można to sprawdzić "manualnie" poprzez przerzucanie kolejnych roczników.
Założyłem temat i pytam, gdyż rozglądam się za GW-M5610-1ER i tylko gdybam, ale skoro ten sikor ma WC, to nawet po domniemanym 2099 roku powinien przełączyć na 2100 i kolejne lata ;)

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Bimberek napisał/a:
...
ale skoro ten sikor ma WC, to nawet po domniemanym 2099 roku powinien przełączyć na 2100 i kolejne lata ;)

Co to za różnica :?:
Ciebie to nie będzie dotyczyć. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Co to za różnica :?:
Ciebie to nie będzie dotyczyć. ;)

Jednak jest różnica, bo jak się żyje ze świadomością, że coś jest do dupy, to brak motywacji, aby to kupić.
Dziękuję również za życzenia :złośliwiec:

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Bimberek napisał/a:
...
Dziękuję również za życzenia :złośliwiec:

To było do nas wszystkich. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Sugerujesz, że te plasticzaki to "komunijne" jednorazówki ? :D

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Może nie jednorazówki, ale przeszło 80 lat :?: :shock:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ok, nie ma co antagonizować i pisać, czy dany model mnie przeżyje czy nie, zwłaszcza że nie jest to temat o mnie. Powróćmy do pytania tematycznego, bo widzę, że wielu z Was posiada G-shock'a i nikt się nie chce przyznać na jakim roku kończy się datownik w Jego czasomierzu ;)

Ostatnio zmieniony przez Bimberek 2019-03-15, 06:47, w całości zmieniany 1 raz
Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Bimberek, mam wiele G-shocków i przyznaję, że nie mam pojęcia do jakiej daty będą one działać poprawnie :) pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Data w GW-5000 będzie działałała poprawnie do 23:59:59 31.12.2099 i chyba większość G tak ma ;)
Starsze modele miały chyba do 2039 roku hmmm

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2019-03-15, 09:18, w całości zmieniany 2 razy
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.