Lata 70-te
Odpowiedz do tematu

:
Wykopalisk z wiadra pod tytułem "lata 70-te" ciąg dalszy.

Numer 13

Kolejne Lanco. Ot, taki sobie zegarek. Kolejny z niebieską tarczą. Mechanizm już po czyszczeniu i regulacji.







Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ładna tarcza, w japońskim stylu z tych lat.
U mnie na jutro nakręcony taki wesoły buksiak:

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Zaglądam tu często bo temat fajny pifko

Mam tylko malutką prośbę prośbę do autora, Erolek, zmień te bokobrody na baki lub baczki.
Bokobrody to Franciszek Józef nosił, w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku nosiło się baczki cool

:
Woytec napisał/a:
[...] zmień te bokobrody na baki lub baczki.


Zrobione.

hrabia napisał/a:
Ładna tarcza, w japońskim stylu z tych lat.
U mnie na jutro nakręcony taki wesoły buksiak:
Obrazek


Zacna Orfina, milordzie ;)

Skoro buksiaki, to nie może zabraknąć naczelnej fabryki jednorazówek w demoludach.

Numer 14

Ruhla telewizorek.
Dla zmyłki fabryka wytłoczyła w zaciskanym deklu wcięcia, że niby zakręcany jest. Jak widać po śladach - poprzedni właściciel dał się na to nabrać. Poza tym w stanie prawie NOS. Wymieniony tylko pasek. Nawet nie pamiętam na czym przyszedł. Pewnie na jakimś śmiechozaurze.





Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek pifko

No i fajny telewizorek :)

:
Numer 15

Kolejny "diver" na tej liście. Niby nie buskiak, ale niewiele lepiej - jedyn kamień przy balansie.
Niemniej ducha epoki oddaje. Użyłem go do eksperymentu z lumowaniem, bo miał zryrane wskazówki, więc przy okazji malowania wskazówek odświeżyłem świecenie.







Pozdrawiam
Eryk

Ostatnio zmieniony przez Erolek 2019-03-18, 09:59, w całości zmieniany 2 razy
We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
No, bardzo niezły. Pokazałbyś flaczki...

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
........parka

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Piękniste oba :!: ;)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2019-03-28, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Parki się lepiej chowają cool

:
......dzięki pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jacek. napisał/a:
No, bardzo niezły. Pokazałbyś flaczki...

G.


Flaczki jak flaczki. Ważne, że "Swiss Made".




Przepraszamy za opóźnienia w nadawaniu programu.

Numer 16

Arios Uhrenfabrik AG.
Gazomierz z fikuśną kopertą. W środku werk jednokamieniowy (a odejrzewam nawet, że jednoszklany). Koperta była mocno zmęczona życiem, więc oddałem do chromowania. Pasek z pytona produkcji Spinnera.





Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Zegarek z historią wywalającą z kapci...
Nie mój, i kawał pracy jeszcze nad nim, ale pokazać chyba warto.




:
Ładny, aż się wspomnienia cisną... :) pifko

:
Dawno mnie tu nie było.

Jak zwykle - miałem nic nie kupować, ale był na zatoce. W dodatku nieprzyzwoicie tanio. A ja nie dość, że lubię Bulovy, to jeszcze lata 70-te.

No to, taka budżetowa Bulova, czyli Caravelle. Automat, dokręcanie, szybka zmiana daty.
Szkiełko się ładnie wypolerowało, bransoletę jakąś z epoki znalazłem w otchłąniach pudeł z różnościami. Rocznik 1970 - kod 'N0' na mechaniźmie i na kopercie.

Tylko teraz pytanie - chromować, czy zostawić zryranego jak jest?

Taki przyszedł:


Tak mu pika w środku (cykanie brzmi jak Ducati desmo - czyli worek luźno wsypanych części):


A tak się ma po lekkim spa:


Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.