Klamry oraz biżuteria alternatywna
Odpowiedz do tematu

:
Ładnie panie Majster :)
Obśmiałem się bo wzrok nie ten i przeczytałem tytuł Twojego wątku
.... pałowanie w tytanie :))

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ciekaw jestem zegarka, bo przy takiej klamrze to rolka czy innego patka nosiłbym tarczą do biurka :)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Pasek już do niej uszyty i zegarek też czeka, ale klamra jeszcze do nich nie dotarła.
... choć poczta podobno tam na tyle solidna, że listonosz zawsze dzwoni dwa razy hmmm
Jeśli zdjęcia zestawu się pojawią nie omieszkam ich pokazać, a na razie taka zajawka:


:
Machu, jest? :))

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Kaventsmann :?:

Byłoby fajnie jakby nie ten kolor, chyba się nigdy nie przekonam do kopert barwionych na niebiesko hmmm :/

:
@Machu można by powiedzieć ze ten klimat, zegarki są robione w bardzo małych seriach,
a ich design i materiały nawiązują do silnych zwiazków twórcy z zaawansowną mechaniką.
Koperta jest wykonana z aluminium lotniczego i tytanu.

:
Hop

:
Ciekawe czy te nikomu nie potrzebne, matowe i poszarzałe ze starości pręty kwalifikują się do wykonania z nich biżuterii :?:


:
Ciech, wszystko się nadaje pokaż lepiej efekty :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
@kornel91 okazuje się że nawet z metalu o szaro-matowej powierzchni da się wykonać opalizujące intensywnymi kolorami koraliki,
aby następnie z nich stworzyć wedle życzenia - naszyjnik lub bransoletkę :)






:
Jak zwykle klasa.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ciech, przeglądając ten wątek zawsze podtrzymuję szczękę... zbyt wiele razy mi opadała. Cudeńka!
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
Dzięki Panowie pifko

Powracam do tematu klamry z timascusu, bo jest już na docelowym pasku



do zegarka Arinda







Miałem przyjemność wykonać klamrę dla Twórcy tego zegarka.
Gdyby kogoś interesowały szczegóły odnośnie tego microbrandu to informacje są dostępne pod adresem:
http://www.mccarthyaero.com/

:
W zegarku kolor fajny, ale klamra zdecydowanie ładniejsza.

:
Za dużo trochę tej ultramaryny ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.