CITIZEN- nowosci
Odpowiedz do tematu

:
Kreski są super nie znacie się :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Może i tak. Ale nie tyle.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Attesa CC4000-59E cal. F950 - z października 2018
Niestety to nie są tanie rzeczy :głową w mur:


:
Kiedyś mieliśmy dwóch pasjonatów takich sikorów Pasti i Plose, ścigali się na zmianę w zakupach :( .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
A jeszcze przed nimi był sergserg, który był specem od HEQ i wtedy mało kto miał takie kwarce jak on.

:
Ten bardzo ładny.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Z opisu tego satelitarnego w sklepie:
"GPS
This watch is equipped with Global Positioning System module. GPS provides current time based on your location and/or location coordinates to track your route."
Jakoś nie wierzę że jest cokolwiek poza synchronizacją czasu i wyborem strefy czasowej. Nie widzę też żeby coś poprawili w porównaniu z cal F900 w moim.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Znając Citizena poprawili czułość, zapotrzebowanie na energię, szybkość odbioru sygnału. W tym kierunku idą. Do tego mechanizmy kwarcowe w tych z GPS są +/- 3 razy dokładniejsze bez odbioru sygnału niż zwykłe kwarce, czy Radio Controlled, które również nie zaktualizują czasu. Obecnie najszybszy kaliber Citizena, jeśli chodzi o szybkość odbioru danych, to F150. Chodzi o odbiór samego czasu który trwa 3 sek., a czas i położenie, to pół minuty.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Miło że idą do przodu, w f900 czas w jakieś 8 sekund, strefa ok 80s, i lubi "nie wpaść". Trochę dziwne, bo chyba oba mechanizmy wyszły w podobnym czasie.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Wg Japończyków F150 i F900 mają takie same parametry poza czasem bez ładowania, co pewnie wiąże się z dodatkowymi bebechami W F900. F950 nie znalazłem szczegółowej specyfikacji.
https://citizen.jp/product/attesa/lineup/detail/index.html?seihin_no=CC3010-51E

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
To może oni robią synchronizację w warunkach laboratoryjnych, a ja na ulicy :)
Dzięki za sprawdzenie pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
A nie ma za co, sam czekam ma F150 w skórze Promastera :)) Stąd moje zainteresowanie. Sprawdzałem również działanie takiego i wydaje mi się, że zmieścił się w 3 sekundach, ale było słonko i czyste niebo. Powiedzmy sobie szczerze. Przy takiej miniaturyzacji i małym poborze energii każda zmienna ma duże znaczenie.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Cichy,

Świetny zegarek!
Ale sprawdziłem cenę i faktycznie boli :/

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Nie wiem czy to nowość, ja taką wersję widzę pierwszy raz. No i sam nie wiem... :D


:
Jest na rynku od jakiegoś czasu.
To odmiana dedykowana formacji "Blue Angels", są takie w kilku modelach Citizena.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.