Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
wersja po prawej jakos najbardziej mi sie widzi. A "takataka" sie nie zleje z tlem?

beceen | ***** ***
:
Tak i mnie się widzi - ta z prawej :idea: :arrow:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2019-01-23, 18:55, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Też jestem za prawicą :złośliwiec:

:
Prawy

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Głos na prawy.

:
Svedos, znaczy dekiel jak w Tokotaju?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
No nie do końca w Tokaju był częściowo tłoczony, ten będzie raczej grawerowany. I zastanawiam się też czy nie zostawić dekla w wersji szczotkowanej, bo satynowanie troszkę zniekształci grawer.

:
Svedos, :( Tłoczenie zbyt kosztowne?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Svedos napisał/a:
I zastanawiam się też czy nie zostawić dekla w wersji szczotkowanej

Świetny pomysł!
:złośliwiec:

I zasmażkę jeszcze dodać...

:
Michał napisał/a:
Svedos, :( Tłoczenie zbyt kosztowne?


...niestety :(

:
Santino napisał/a:
Svedos napisał/a:
I zastanawiam się też czy nie zostawić dekla w wersji szczotkowanej

Świetny pomysł!
:złośliwiec:

I zasmażkę jeszcze dodać...


...no co...pomyśleć nawet nie można :D

:
Svedos napisał/a:
I zastanawiam się też czy nie zostawić dekla w wersji szczotkowanej, .


Do szczotkowanej koperty , jak znalazł :)

:
Svedos napisał/a:
..no co...pomyśleć nawet nie można

Wszystko można...

Rozumiem, że to wymyślone z d..py piaskowanie, zamiast normalnego wykończenia to już zaklepane?

:
Santino, a co nazywasz normalnym wykończeniem, bo satynowanie należy do grupy normalnego wykańczania kopert.
Satynowa koperta to wizja Eryka przedstawiona na renderach, jakoś specjalnie nikt nie protestował w tej kwestii i ta wizja została zrealizowan w samplu...ale nie wykluczamy wersji szczotkowanej i być może zrobimy też sampla w takim wykonaniu.

:
Santino, a co nazywasz normalnym wykończeniem, bo satynowanie należy do grupy normalnego wykańczania kopert.
Satynowa koperta to wizja Eryka przedstawiona na renderach, jakoś specjalnie nikt nie protestował w tej kwestii i ta wizja została zrealizowan w samplu...ale nie wykluczamy wersji szczotkowanej i być może zrobimy też sampla w takim wykonaniu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.