Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Pierwotnie chyba miało być 24 hmmm

:
Też tak myślałem.

:
Svedos napisał/a:
No i pasek będzie obojętnie jaki będzie miał fason 24/22


To jak z tym rozmiarem :popcorn:

[ Dodano: 2019-01-22, 21:26 ]
ALAMO napisał/a:
Dużo. Nie kwestia samej ceny, ale bardziej tego ile trzeba ich zrobić. Nikt nam nie zrobi tego mniej niż 500 szt, i rozmiar to 24 mm. Niezbyt popularny, więc to jest zamrożenie dziesiątków tysięcy złotych. Nie wiem czy to co zostałoby, sprzedalibyśmy wcześniej niż za 3-4 lata. hmmm
Za to można jakiegoś shark mesha rozważyć bo to jest seryjny produkt, można ich brać te 119 szt i nikt nie będzie dyskutować. Tym bardziej że własnie zamawiamy kolejną dostawę dla siebie, z tym że 22 mm.


To odkopalem , te 24 mm....

:
Pasek będzie miał 22 mm

:
Svedos napisał/a:
Pasek będzie miał 22 mm


Zwężany do 22 mm przy klamerce, a nam Sylwek chodzi o rozmiar przy uszach :))

:
Może jak będzie -2mm to i jakiś rabat dadzą :złośliwiec:

:
Docelowo koperta została zaprojektowana tak że rozstaw uszu na pasek ma 22 mm

:
To może by tak bransolety dołożyć, 22mm macie i jeszcze bardzo fajne one są :) Tylko czy wykończenie ich tak jak koperty- piaskowane - to logistycznie problem będzie :?:

:
Machu, dokładnie taki sam jak z paskami, paski czy bransolety zamawiamy w minimum 500 egzemplarzach, dla nas wprowadzanie nietypowego z naszego punktu widzenia rozmiaru to problem, bo co zrobimy z pozostałymi 400-stoma paskami czy bransoletami

:
Czyli nie ma opcji żeby gdzieś później wypiaskować te 120 już gotowych sztuk hmmm

:
Prawdę mówiąc to tych piaskowanych, ale z szerokimi ogniwami, może byśmy jeszcze ze 20-30 szt znaleźli hmmm
Bo te z mniejszymi ogniwami, są tylko szczotkowane. hmmm

:
ALAMO, a 20 mm piaskowane macie?

Antisocial and faceless...
:
wracając do dekla który na fabrycznych fotkach średnio mi się podobał (pomijając fakt że grawer był nieproporcjonalnie za mały w stosunku do samego dekla),przygotowałem rysunki w nieco poprawionej wersji.
Po lewej jest obecny dekiel , w środku i po prawej poprawione wersje ( wszystko co na rysunkach jest czarne będzie "wybrane" ze struktury metalu)

Z technicznego punktu widzenia najłatwiej jest zrobić wersję po lewej< ta środkowa może mieć nieco inne proporcje po wykonaniu ze względu na krzywiznę dekla.


Ostatnio zmieniony przez Svedos 2019-01-23, 10:58, w całości zmieniany 1 raz
:
mw75, piaskowane mamy tylko 22

:
Svedos, no to muszę zmierzyć uszy, bo w sumie to nie pamiętam ;) .

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.