Błonie reaktywowane
Odpowiedz do tematu

:
a od kiedy istnienie klubu jest uwarunkowane własnym zegarkiem?
Nie bierz tego do siebie ale dla mnie takie zegarki są obciachowe.
Tak samo jak zegarki firm robiących jeansy, koparki itp.
Z tego samego powodu nie podoba mi się ani seiko Barca ani ML barca...

Ale rozumiem, że są pewni fan(atycy), którym noszenie takich "pamiątek" sprawia frajdę.
Mnie wystarczy koszulka i szalik.
A i tak nie jestem jakimś kibolem i dawno nie byłem na meczu, bo polska piłka to dno i nie ma co oglądać.

Wpisu o Legii też nie bierz do siebie, napisałem z uśmieszkiem czyli z ironią.
Bo cały czas z uśmiechem wspominam ostatni wynik z Borussią ;) . Nota bene ciekawy mecz.

Nie gotuj się - to był raczej żart niż "walka z systemem"

Skate or die!
:
https://bliss.natemat.pl/amp/261295,zegarki-made-in-poland-jak-sie-ma-polskie-zegarmistrzostwo-dzis-i-jutro

W sumie mogłem wrzucić i w kilku innych miejscach, ale nie widzę wątku o Xicorze. Artykuł całkiem ok, jedynie VC trafiła na tą samą półkę co Polpora :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Czytać i zapamiętać - Vratislavia Conceptum jest marką luksusową! Na jednej półce z Chronos Art.
Żeby potem nie było, że jakiś Gerlach lepszy.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2019-01-21, 18:12, w całości zmieniany 1 raz
:
Ktoś kto pisał ten artykuł nie odrobił lekcji...albo zwyczajnie pisał na zamówienie.

:
Po mojemu to chyba autor zrobił rozeznanie w dwóch firmach a resztę olał. Jakby popytał więcej to moze nie odkrywałby ameryki stwierdzeniem, że polski microbarnd może sprzedawać zegarki za granicę :P

:
Autor pewnie z Warszawy, miał niedaleko do 2 firm to wpadł pogadać. No i VC ma dużo ładniejszą stronę niż GG ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.