CITIZEN- nowosci
Odpowiedz do tematu

:
Nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba ;)

:
Jak zawsze, ale dodałem model z kronikarskiego obowiązku ;)

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Fajne te nowości.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Maro66 napisał/a:
Jak zawsze, ale dodałem model z kronikarskiego obowiązku ;)

Faktycznie, w tej trójce go nie ma hmmm
On fajny jest bo czarny z niebieskim tylko dlaczego na gumie?
Pożydzili na bransę w PVD pewnie :/

:
Możliwe, ma jeszcze brązową tarczę. Na żywo wygląda super. Do tego ma się wrażenie jakby szafir miał obustronny AR, a przecież nie ma. Jak już, to wewnętrzny, chociaż producent nie podaje takiej informacji. A przynajmniej nie znalazłem.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Przyjedzie, obfocisz to obejrzymy cool
Sam byłem już z palcem na "Kup"ale na razie musi poczekać.

:
Maro66, ja tak miałem z jajecznica ale napisałem wtedy do Japonii i mi potwierdzili wewnętrzny AR :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Z tego, co go oglądałem i troszkę się bawiłem, wychodzi mi, że to poprawione wersje klasy "Jajecznica". W zasadzie to samo, tylko ze względu na strefy czasowe suwak logarytmiczny został przeniesiony na zewnątrz. No właśnie, największa różnica jest taka (poza wyglądem), że mamy global radio controlled, a nie tylko na Europę i możemy zmieniać strefy czasowe, czego nie można robić w linii AS40XX. Zobaczymy. Jak dostanę, to obfocę i podzielę się wrażeniami.

Z ciekawostek... Podobno linia AS40xx ma opcję zmiany strefy i odbioru z innych wież niż europejska, ale jest to zaszyte głęboko w oprogramowaniu i można to zmienić jakąś procedurą. Jeden znajomy kupował takiego sikora w Japonii, czy Chinach (nie przez neta fizycznie był w stacjonarnym) i Pani w sklepie wykonała taką procedurę, żeby działał normalnie u nas. Dodam, że zegarek na rynek tubylców. Pytałem, jak to robiła, ale nie pamiętał...

Ostatnio zmieniony przez Maro66 2019-01-08, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Czekamy na fotki :)

[ Dodano: 2019-01-16, 17:41 ]

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nowości na wiosnę 2019.






Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
warzywniak...yyy zieleniak nawet fajny.

:
Mój faworyt dla 50+
https://www.youtube.com/watch?v=ROXuMr57Xfw

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Svedos napisał/a:
warzywniak...yyy zieleniak nawet fajny.


Tylko rzućcie jakimś oznaczeniem, bo google grafika twierdzi ze to jest Tag Heuer Formula :D

:
Znalazłem je na grupie buniowej, bez oznaczeń.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Citizen Promaster Diver Aqualand Watch BN2038-01L - pierwszy...

Citizen BX1000-06L WORLD TIME - drugi...

Citizen AW1598-70X BRYCEN - zielony :idea: :idea: ...

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2019-02-01, 13:59, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.