Wysyłkowy problem
Odpowiedz do tematu

:
Ja to w megatony folii "bombelkowej" pakuję wszystko co popadnie :shock:

:
Jacobi napisał/a:
Co to jest?

Pilot do telewizora, groszowa sprawa.
Sprzedawca podobno wysłał dziś drugi, zobaczymy...

:
Całkie ciekawie się robi. Dzisiaj odebrałem zegarek wysłany Inpostem w... lombardzie! :głową w mur: facepalm
Dobrze, że nie zdążyli go wstawić do gabloty...

:
Ja wczoraj stałem w deszczu w kolejce do busa jak po karpie :D
Całe osiedle się zjechało bo paczkomat był przepełniony i o 21 podjechał bus wydawać paczki prosto z paki

Ostatnio zmieniony przez Goman 2018-12-21, 22:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Drugi pilot dojechał dzisiaj, w jeden dzień od wysłania i doręczyli przy sobocie!
Co prawda w paczuszce wyrwana dziura ale tym razem to była paczka, przeżył transport i działa bez zarzutu.
Da się?
Nie można było tak od razu?

:
Panowie,
muszę odesłać kupiony zegarek bo okazał się być uszkodzony :głową w mur: niestety VAT był płacony, a sprzedawca ma wysłać nowy bez wad ponoć :wkurzony:
Jak to zrobić by nie dołożyć do interesu kolejnego VAT-u? Da się odzyskać zapłacony VAT bo nowy na 100% trafi do oclenia (DHL Express). Odsyłam rzecz jasna do Państwa Środka cool
Ze względów finansowych odsyłać będę paczką PP

:
Kontrola celna 2019-03-08 22:46 WER Warszawa


Czy to oznacza, że będą opłaty?
Zakup za 60$...
:shock:

:
Santino, daj znać. ;) Ja miałem do tej pory kilka razy tak, że była kontrola, a po 1-2 dniach zwolniono.

:
Santino napisał/a:
Kontrola celna 2019-03-08 22:46 WER Warszawa


Czy to oznacza, że będą opłaty?
Zakup za 60$...
:shock:


Nie znaczy. U mnie jak szedł Horizon to była dwa razy kontrola - raz Wwa a później drugi raz Zabrze. Nie zapłaciłem ani złotówki ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Santino, no ja właśnie dostałem zaproszenie z UC do okazania stosownych dokumentów, ale to pocztowy oddział UC z Poznania...chyba najbardziej restrykcyjny ze wszystkich w Bolandzie, w innych może nie ma tylu nadgorliwców.

Przypomniało mi się jak Spinner kiedyś kupił za granicą jakieś chyba ze dwa Seiko, to mu wciskali że to podróby są bo były za tanie :D :))

:
Santino napisał/a:
Kontrola celna 2019-03-08 22:46 WER Warszawa


Czy to oznacza, że będą opłaty?
Zakup za 60$...
:shock:

Ostatnio płaciłem myto za bransoletę ze Strapcode za $93.
Tyle dobrze, że wszystko załatwia się mailem a myto pobrał kurier.
Za to mailowali jeszcze dwa razy dopytując, co to za zegarek w tej paczce facepalm
Paczki, jak było zresztą potem widać, nie otwierali i wystarczyło im oświadczenie.

Miałem też kilka przypadków, nawet droższych, że zatrzymali do odprawy, poleżało i puścili.
Od czego to zależy to do dziś nie wiem, pewnie od tego czy komuś tam akurat się chce.

:
Strapcode to ostatnio opłaty z automatu liczy przy zakupie i finalizowaniu transakcji. Kupowałem jedną bransoletę dla kumpla to kajdan za 79 dolarów a przesyłka i opłaty 50. Uparł się to ma. Na kopercie naklejka, że paczka prześwietlona więc nawet otwierać nie muszą bo wszystko widać

:
Prosta sprawa
to se ne vrati

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2019-03-12, 17:40, w całości zmieniany 1 raz
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ale czekajcie, żebym dobrze zrozumiał - to nie Sylwester własną osobą przypadkiem, jesteś głównym orędownikiem uczciwego płacenia podatków i danin ? :popcorn:

A ta serio, to komunikat o kontroli celnej na punkcie wejścia jest czymś normalnym, i nie zawsze oznacza rozpoczęcie procedury. Opłaty nalicza dopiero ostatni po drodze pocztowy urząd celny, a tych jest w PL kilka. Min. w Szczecinie, w Poznaniu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku ... a reszty po prostu nie znam. Paczki dla odbiorców w lubuskim dla przykładu, są clone przez Poznań.

:
UWAGA :!: : WER Zabrze - tam się mało co prześliźnie :złośliwiec: :złośliwiec: :))

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2019-03-13, 07:28, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.