adriatica retro
Odpowiedz do tematu

olek
[Usunięty]
: adriatica retro
Panowie naszło mnie na coś słis kłalita i w stylu retro. Znalazłem taką adriaticę. Miał ktoś to to w ręku? Jak to jakościowo wygląda?


Uploaded with ImageShack.us

:
to może lepiej kupić starą Adriatice w dobrym stanie ?
Tej osobiście nie widziałem ani nie przymierzałem .

:
U Mirka z Gold Topie możesz to obmacać pewnie
http://www.goldtop.pl/pro...products_id=622

Foch und Ch.
:
Klimat mi pasuje, rozmiar tez, tylko jakas zacna marka chinska niech go sygnuje swoim brandem i bedziemy dumac :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Czołem!
Przymierzałem wersję z jasną tarczą zanim nie nabyłem Shanghaja i całkiem fajnie leży. Do wykonania nie można się przyczepić, w środku wiesz co siedzi. Zegar podoba mnie się najbardziej z automatów Adriatiki. Miro (goldtop) ma zniżkę dla forumowiczów (kizi na pewno cw chyba też :mrgreen: ), Jest też zarejestrowany u nas, napisz pw.

:
Też oglądałem, i nie jest źle. O ile oczywiście chcesz przepłacić 40% za ST16 ;) ...

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie. :mrgreen: Nie lepiej kupić autentycznego Chińczyka? :wink:

olek
[Usunięty]
:
a co z chinoli proponujecie? Poza szanghajem

Blaz
[Usunięty]
:
Bo chodzi o to, że w tej Adriatice to chiński werk jest. :wink:

:
Olek myślałem, że wiesz że w środku jest chiński werk. Widzę, że szukasz bardziej garniturowca. Miałem ten sam problem i wybierałem między dwoma:
Shanghai LINK
oraz
Sea-gull LINK
Wygrał pierwszy ale parę osób ma drugiego i bardzo sobie chwalą.
Oba są świetne.
Pozdro

olek
[Usunięty]
:
aż mi kapcie spadły. Ten czarny szanghaj jest w pytę. Mewa też zajefajna. Gdzie to się kupuje? ebay?

:
Mewkę kupisz na Jebaju.
Szanghaja tylko na Taobao.

:
Ta Adriaticę miałem juz dawno na oku, ladny zegar - jesli sie podoba to w nosie mialbym, ze w srodku jest claro...

:
widziałem na żywo tę Adriaticę. Jeżeli się podoba, brałbym. Moim zdaniem to nie jest przepłacanie za chiński werk, bo nie tylko mechanizmem zegarek stoi. A przecież generalnie nie jest droga

:
A może mewa M186S?

Można ją dostać od Thomasa z seagullhk - pisałem o tym tu: http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=116
E-mail Thomasa to: lhczthomas@gmail.com
Płatność oczywiście paypalem. Wychodzi chyba $86, a więc na pewno taniej niż na ebayu czy taobao. No i nikt chyba nie ma takiej jeszcze na forum, tylko podobną mewę M177S :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.