Odważniki
Odpowiedz do tematu

:
Entwistle, tak masywny pach nie będzie pasował do Radka. On jest zbyt delikatny. Bardziej do Suba 47. Imo oczywiście.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Zaprezentowany czasomierz zdecydowanie bardziej kojarzy się mnie z "antykiem" niż "odważnikiem"... ;)

A tak na poważnie, to wielce podziwiam i szczerze zazdroszczę... pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Dorian06 napisał/a:
Entwistle, tak masywny pach nie będzie pasował do Radka. On jest zbyt delikatny. Bardziej do Suba 47. Imo oczywiście.


Racja!

:

Non serviam.
:


Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Dawno mnie nie było tu :D


:
I mnie! :D


Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
W sumie to fajniejszy z orzełkiem niż z czachą ;)

:
Woytec, :foch:

Ten motyw kojarzy mi się z patriotyczno nacjonalistycznym zadęciem... Wiesz, "PAMIĘTAMY" i te sprawy.

Temu wolę czaszki cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Motyw jest dużo starszy i żadne bractwa oszołomów nie mają na nie wyłączności.
To godło Polski, Twojej i mojej :)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-12-18, 19:20, w całości zmieniany 2 razy
:
Zgadzam się, szanuję i razi mnie obnoszenie się z nim przez belekogo, belejak i na beleczem. Wiem, że zegarek to nie beleco, ale coś mię nie pozwala. Niech będzie, że wewnętrzny burak. ;)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Mam podobnie - chociaz ten orzeł tak formalnie nie jest godłem, a i sam zegarek to nie najgorsze miejsce na symbol - to jakoś mi nie do końca pasuje coś takiego hmmm

:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, tu to chyba Cię poniosło. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.