G. Gerlach Marszałek
Odpowiedz do tematu

:
Tak naprawdę, to jest jedyny dylemat - wywalić go w diabły, i mieć pięćsetkę, czy dalej kombinować szukając kolejnych zaworów.
Zabawne hmmm
Wszyscy wsadzają po prostu takie, i piszą na tarczach co im ślina na język przyniesie ... facepalm

:
Są też takie gdzie napisane jest sporo, a zaworu ni ma hmmm
Ale z tego co kojarzę, to nie jest niezbędny element.

:
A Garfish od Sikora ma na tarczy napisane 1000, a zaworu nima hmmm


edyta:a a jednak ma zawór

Ostatnio zmieniony przez Michał 2018-11-11, 21:58, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
ALAMO napisał/a:
... i riki tiki tak :

http://sklep.gerlach.org....ry&path=111_109


No ładnie, ładnie. pifko
Tylko trochę w oczy kłuje to "27 stones" w opisie Turbinki hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
3000 najtańszy.Dla ręki pow 19 cm.

:
Marszałek po liftingu...nowe tarcze.

Turbina



















free image hosting

Power Reserve













Ostatnio zmieniony przez Svedos 2019-01-10, 12:31, w całości zmieniany 1 raz
:
Jprdl :shock: :shock:
.
.
.
...Turbina mnie kręci :głową w mur: :twisted:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
nie będziesz mógł spać spokojnie :złośliwiec: ;)

Ostatnio zmieniony przez Maras 2019-01-10, 14:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja tam się nie znam, ale czy ten niebieski środek nie prosi się o delikatny gilosz? Wygląda jakoś... płasko?

:
Odin, ten niebieski środek ma strukturę, ciężko to na fotach pokazać, może później coś mi się uda zrobić.

:
Dlatego zegarki powinny być konstruowane jak stare wielodeklowe kieszonki - z otwieraną lunetą, żeby tarcza lepiej na zdjęciach wychodziła :D

:
Ja rozumiem, że Starszy Pan lubi błyskotki, kryształki czy tam cekinki, ale nie dałoby się pozbyć tego kryształku z turbiny? ;) Poza tym widoczne barwione śrubki na niebiesko warto byłoby dopasować do koloru niebieskiego środka. Takie niby małe detale, ale osobiście kłują w oczy.

:
machlo, poproszę Sea Gulla aby dokonał zmian w werku :D :))

:
Ale zmienić ten pałer na rezerwę chodu, albo przynajmniej na "reserve de marche", mógłbyś. Język angielski Piłsudski uważał z odgłosy, powiedzmy, wisceralne... cool


Gbour.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Svedos, i taką postawę rozumiem. ;) :))
A na serio, to nie da się wydłubać tego świecidełka i zamontować tam cokolwiek innego, a śrubki przebarwić? Trochę to czasochłonna dłubanina, ale to kosztuje właściwie "tylko" czas. Przy produkcie premium (tzn. turbina) takie podejście może być już uzasadnione. Modyfikacje dla 303ki na moją logikę były podobnie czasochłonne.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.