Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
>>>

bandi.

Zaprezentowany powyżej Timex jest faktycznie nieco zniszczony, ale spróbuję poddać go zegarmistrzowskiej rewitalizacji... :)

Nowa generacja przy zachowaniu stylistyki lat 60. XX wieku jest co prawda interesująca, ale niestety nie ma tego czegoś... :roll:

Korzystając z okazji pozwolę sobie zaprezentować kolejny zegarkowy wyrób Made in USA, który dzisiaj wpadł mnie w oko, przysłowiowo oczywiście... ;)

Fairchild LED Digital, zegarek mam nadzieję, że zaliczający sie do kategorii vintage... hmmm



Maras.

Wyglądo chyba na to, że się nieco spóźniłem - "Szukana oferta jest nieaktualna"... :/

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-11-03, 21:03, w całości zmieniany 3 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Panowie, czy to u nas ktoś pokazywał ten fragment katalogu Mosera?
Jakoś nie mogę tego namierzyć.
Jeśli ktokolwiek nim dysponuje lub zna źródło, to proszę o namiar.


The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>

Fairchild LED Digital w kolejnych fotograficznych odsłonach: z "odpalonym" wyświetlaczem i na nadgarstku... ;)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Yakovlev napisał/a:
Panowie, czy to u nas ktoś pokazywał ten fragment katalogu Mosera?
Jakoś nie mogę tego namierzyć.
Jeśli ktokolwiek nim dysponuje lub zna źródło, to proszę o namiar.

Obrazek

raczej nie u nas,mam ten sam problem,tyle że na 100% u nas ktoś pokazywał speer patent bez bransolety ale za nic nie mogę znaleźć.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
>>>

Poprzednio zaprezentowałem amerykański "wynalazek", a więc teraz nadszedł czas na szwajcarski "automat"... :)

Aero Neuchatel




<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Zeszłotygodniowy nabytek. Zegarek / budzik Junghans - w stylu Art Deco w okleinie orzecha od spodu na drewnie posiada bity miesiąc i rok produkcji (6 31) - czerwiec 1931r.






:
ładna porządna rzecz cool

nie zauważyłem go jakoś w Świdnicy :złośliwiec: ;)

:
Tarcza i wskazówki - wypas :!: cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fajny! pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Przed oddaniem w ręce znajomego Znamienitego Zegarmistrza zdążyłem jeszcze wykonać parę zdjęć czasomierza z Kraju Helwetów... ;)




<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-11-06, 23:50, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Zbyś nawet ładny stan cool

:
Zmiana zegara w kuchni, nowy nabytek: Junghans. Sygnatura na zdjęciu nie widoczna, widnieje na mechanizmie od strony cyferblatu.





:
do kuchni w starym stylu jak znalazł pifko

:
Tutaj koniecznie trzeba pokazać :)


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.