Paypal - zablokowanie konta
Odpowiedz do tematu

:
Tego Revoluta muszę i ja w końcu aktywować :idea:
.
.
Ostatnio mi ze zwrotu za niezrealizowaną transakcję (90 $), po przeliczeniu wg. ich złodziejskich stawek, zwrócili w PP 28 złotych mniej, niż przy zapłacie :foch: facepalm

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2018-08-30, 01:31, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Wiesz, kilka lat temu, po reklamacji nieudanej transakcji na eBay (circa USD 100) zwrócili mi 30 dychy więcej - kursy wtedy szalały :)

:
barteq_m napisał/a:
Ale wiecie, że można karte Revilut pod Paypala podpiąć i nie płacić złodziejskich kursów PP i korzystać z ochrony?


Wiemy, ale u mnie to roznie bywa i czasami PP odrzuca karte Revoluta. Np przed chwila kupowalem jakies paski i mozna bylo placic tylko PP. Dopiero za 3 czy 4 proba przyjelo platnosc. Dziwne to to hmmm

:
Mi kilka miesięcy temu payment processor jakiegoś europejskiego sklepu nie przyjął karty Revolut. Nie wiem o co chodziło.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
To dziwne, płaciłem juz przez PP z karty Revoluta kilkadziesiąt razy i to w różnych walutach i nie było żadnych odrzuceń. Może to od sprzedawcy zależy hmmm . Jedyny kłopot, że PP czasem automatycznie nie wykrywa Revoluta i trzeba uważać i ręcznie wybrać.

Non serviam.
:
Chcę kupić coś od osoby prywatnej za granicą płacąc paypalem. Ale chcę zapłacić walutą euro bo mam podpięty revolut.
Jak to zrobić bo nie mogę zmienić waluty wysyłanej...?

Skate or die!
:
a zmiana waluty podstawowej nie pomaga? na stronie

:
już ogarnąłęm - trzeba na stacjonarnym.
W mobilnym tego się nie da chyba

Skate or die!
:
sagi z zamykaniem konta ciag dalszy - nie wyslalem dziadom z PP zadnych dodatkowych dokumentow, dzis mi przyslali maila, ze to oni odstepuja od umowy ze mna :facepalm:

dobrze, ze nie mam zadnych srodkow tam, bo blokuja na miesiac bodajze.

Cytat:
Po przeanalizowaniu Pana konta PayPal stwierdziliśmy, że prowadzona przez Pana działalność związana jest z nadmiernym ryzykiem, dlatego postanowiliśmy podjąć odpowiednie kroki w celu zamknięcia Pana konta. Zdecydowaliśmy zakończyć naszą współpracę, aby chronić firmę PayPal oraz innych użytkowników systemu PayPal przed ryzykiem strat finansowych oraz innych doświadczeń, które mogą niekorzystnie wpłynąć na opinię o oferowanych przez nas usługach.


o ironio, teraz im wystawie jak najlepsza opinie :złośliwiec:

to jest najlepsze:
Cytat:

Ponieważ istnieje ryzyko zgłoszenia reklamacji w związku z płatnościami, które wpłynęły na Pana konto, środki, które obecnie znajdują się w saldzie Pana konta, będą na pewien okres wstrzymane. Abyśmy mogli ocenić prawdopodobieństwo ewentualnych roszczeń i jednocześnie umożliwić Panu jak najszybszy dostęp do środków zgromadzonych na koncie, podzieliliśmy proces zamykania konta na kilka etapów.


jedyne srodki jakie wplywaly sa... ode mnie :))

no wiec tak to wyglada - straszenie klienta, 10 lat uzywalem PP. Kij im w oko.

beceen | ***** ***
:
beceen, a nie zmieniłeś sposobu zasilania konta? Może przez to wpadłeś w jakieś scenariusze antyfraudowe ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
zasilalem bitcoinami przez podstawionego armatora z Wysp Owczych z rejestracja na Kajmanach, najwyzej milion dolcow na tydzien, a bo?

;) zawsze tak samo, z karty albo tymi szybkimi przelewami.

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
zasilalem bitcoinami przez podstawionego armatora z Wysp Owczych z rejestracja na Kajmanach, najwyzej milion dolcow na tydzien, a bo?

;) zawsze tak samo, z karty albo tymi szybkimi przelewami.


oplułem monitor :))

Skate or die!
:
Miszcz :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
beceen napisał/a:
zasilalem bitcoinami przez podstawionego armatora z Wysp Owczych z rejestracja na Kajmanach, najwyzej milion dolcow na tydzien, a bo?
...

:D :D
Ściereczki mi wisisz.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ale że co, że wolność i demokracja nie smakuje ? hmmm
Jedzcie, jedzcie, do pełna! :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.