Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
Niebieski bardzo fajny, zielonego mi schowali do przymiarki. :D i nawet brak daty mi nie przeszkadzał.

:
ALAMO napisał/a:
Będzie mu spadowywać :złośliwiec:

Na szelkach będzie podtrzymywał. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Co z tą niespodzianką na 100-lecie lotnictwa wojskowego?

:
Rychtuje się :popcorn:


:
Zapowiada się bardzo ciekawie, tylko nie każcie czekać na niego do pierwszej rocznicy stulecia :D

:
Jak nie zdążą to będzie na kolejne 100-lecie :D

:
Właśnie moja drewutnia, odebrała wskazówki :złośliwiec: więc jest szansa że złożymy to i owo na czas :D :D

:
A z Batyskafem cos się ruszyło może :?:

:
Trochę jest lipa, bo już dwa razy zmieniliśmy dostawcę "zaworu cwelowego". Nie wytrzymują 50 atmosfer. Żeby było śmieszniej, to nie wytrzymują też 30 atmosfer, mimo że jeden z nich jest sprzedawany jako ... 100 atmosferowy :-P Ale rynek wszystko zniesie, łącznie z gotowymi wyrobami z katalogu, sprzedawanymi jako WR300, mimo że producent reklamuje jako WR100 :złośliwiec: Ostatnio sobie obejrzałem kolejnego "WR500" ze szkłem ... 2,5 mm. Czyli takim, które stosuje się w stumetrówkach. :D

:
W sumie nic nowego :P Chociaż myślałem, ze te zawory to razem z kopertami robią w jednej fabryce...

Ale może jakiś prototyp bez zaworu, do obejrzenia 'na sucho' poskładacie hmmm

Ostatnio zmieniony przez Machu 2018-09-09, 11:33, w całości zmieniany 1 raz
:
Pozor pozor!!

W ten weekend, pojawi się ostatnia seria STALOWYCH Kosmonautów. Następne, bedą dopiero +/- w połowie przyszłego roku. Ponieważ jest tylko kilkadziesiat sztuk, i rozejdą się w większości w sieci sprzedaży - jeśli ktoś by chciał sobie jednego obstalować, to prośba o PW. Nowa cena detaliczna to 1200 zł, obowiązuje forumowa zniżka więc 1100.

Analogicznie, w przyszłym tygodniu pojawi się nowy model Submarine - z czarną tarcza i bezelem. Też nie mamy ich za dużo, więc jakby ktoś chciał - procedura jak wyżej.

:
zastanawiam się nad nawigatorem , kiedy pojawi się np wersja niebieska i w jakiej cenie ?

:
hmmm Kiedy Ich zaprosicie :?: :złośliwiec:

Edyta.
Nie wkleiło się. :(
https://2gwatchblog.com/pl/o-polskich-producentach-wizyta-w-xicorr-watches/

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2018-10-13, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Cena będzie bez zmian, a pojawi się ... ladaco. Czekamy tylko na seryjne tarcze, bo się okazało że testowych mamy "aż" po dwie sztuki w kolorze :D

:
Dorian06 napisał/a:
hmmm Kiedy Ich zaprosicie :?: :złośliwiec:

Edyta.
Nie wkleiło się. :(
https://2gwatchblog.com/pl/o-polskich-producentach-wizyta-w-xicorr-watches/


Tylko gdzie Ich mają zaprosić? Jak to Sylwek zegarki składa na blacie w kuchni, a chwilowo kuchnia w remoncie :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.