Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Odpowiedz do tematu

:
bladerunner napisał/a:
... najulubniejszych...


hmmm ulubieńszych, ulubieńszych,ulubieńszych nono ...jeśli już :idea:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2018-10-01, 00:17, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
>>>

Były już zdjęcia awersu i rewersu mojej najnowszej Sławy, a więc teraz - z profilu i nadgarstkowe... ;)




PS.
Na chwilę obecną nie jest to jeszcze mój najulubieńszy czasomierz, ale takowym może się stać po zegarmistrzowskiej rewitalizacji... :)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-10-02, 14:30, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Poljocik:

Ale to chyba damka, bo ma "przekłute" uszy :D

:
Odin, Świetny krój cyfr :shock:

:
Poljot pierwsza klasa. nie przekłute uszy :) To postrzał :)

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Raczej: poszczał, patrząc na Twój avatar pifko

:
pifko

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
jak ktoś ma konkret kasiorę to to jest GRAAL

https://allegro.pl/mega-rare-tutima-urofa-chronograf-1-mczz-im-kirowa-i7637029403.html

Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-11-01, 07:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Udało mi się w końcu zdobyć jedną z młodszych Pobied w stanie prawie idealnym (drobne ryski). Długo szukana. :)


:
>>>

Odin, wspaniały Poljot! pifko

Ra_V, wspaniała Pobieda! pifko

Pozwolę sobie poprosić Kumotrów o przybliżenie tych wspaniałych czasomierzy... :)

Jeden z moich najnowszych radzieckich nabytków, tym razem w wersji stacjonarnej - Mołnia vel Молния alias Molnija... ;)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-10-31, 17:05, w całości zmieniany 2 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Kurka, Rav, trzy razy patrzylem na to zdjęcie, bo przeczytałem "jedną ze starszych" :głową w mur: I tak się już szykowąłem, żeby napisać że to mi na lata '80 wygląda, i to późne ... Ale bym błysnął :D :))

:
>>>

Ostatnio trafił się mnie również czasomierz automobilowy Made in USSR... ;)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
ALAMO napisał/a:
Kurka, Rav, trzy razy patrzylem na to zdjęcie, bo przeczytałem "jedną ze starszych" :głową w mur: I tak się już szykowąłem, żeby napisać że to mi na lata '80 wygląda, i to późne ... Ale bym błysnął :D :))


:D pifko

:
Ra_V, gratulacje, fajny stan :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
zachwycacie się sztruclami za dychacza, nikt nie zauważył konkretu nad konkretami chrono do wzięcia na aledrogo :?: :shock: hmmm pomijam cenę i ewentualny zakup, ale jakaś chwila uwagi?refleksja? ja jestem zachwycony i gdybym był możny pan już bym go miał :P

Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-11-01, 07:06, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.