Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jarek graty! Wyglada super. Szkoda, że tej 3ki nie odpuścili ale i tak fajny 👍

Skate or die!
:
No ten indeks to taki średnio udany, ale to chyba jedyny słabszy element tego zegara - bo ogólnie jest ekstra :))

:
Thomas666, całkiem spoko pifko
Apa13, nosiłbym bez wstydu. Chyba najładniejszy Balticus do tej pory, przynajmniej nie wygląda jak "Shenzen generic". Tylko jakiś lepszy kontrast pomiędzy falą a wskazówkami by się przydał.

[ Dodano: 2018-09-17, 13:20 ]
Bez kopert, pudełek, i słitfoci z kierownicą ozdobioną śmigłem lub gwiazdą:

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Machu, bardzo fajny, możesz mnie wpisać w kajecik do kolejki pifko

arek314, klasyk pifko

Apa13
, wielce oryginalny pifko

:
rmak, dzięki pifko
Miałem poprzedniego przez chwilę gdy był sam szczyt Kisielowej gorączki. Już wtedy nie było się do czego doczepić, ale tutaj jest jeszcze "prawie glidelock". I ceny fajne się zrobiły, chyba sobie jakiś inny kolor z "lupką" ustrzelę.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Graty arek314 pifko

To jest bardzo fajny zegarek i gdyby miał ze trzy milimetry więcej...a tak to miałem i sprzedałem :(

:
Arek - jest dobsze :!: pifko

:
arek314,

No i fajny Sub. Coraz bardziej zaczynam sie przekonywac do tego wzornictwa. Moze tez sobie jakas homarzyne kupie? (bo na oryginal to troche nie moj budzet) hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Maras, Szymon pifko
Woytec, może kiedyś Seadwellera zrobią. Mi rozmiar pasuje, jakoś ostatnio wolę lżejsze i mniejsze zegarki.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
arek314, graty :)
pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Graty wszystkim pifko
Też bez zbędnej makulatury wstawię...

:
Konrad fajny

:
Mattoni, pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Fajny zegar, graty :))

Tylko bezel brudny chyba :P :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.