pasek - uszy, teleskopy, tulejka
Odpowiedz do tematu

: pasek - uszy, teleskopy, tulejka
Panowie, pomocy!

Nabyłem MV Arsenale, a że miałem fajnie pasujący pasek od Denikleusa, postanowiłem dodać zegarkowi urody ;) Nie wiem co mnie podkusiło, ale zamontowałem pasek na 24 mm tulejkach jak w MM (mimo, że siedzą tam normalne teleskopy, a nie śruba na przestrzał). Chyba z dbałości o piękny pach...

Jak nietrudno się domyślić, weszło. Tulejka 24mm, między uszami tyle samo, musiało się udać.

Problem jest w drugą stronę... Między uszami 24mm, tulejka 24mm, sprężystość materiałów żadna... Dynks do wymiany pasków nie wchodzi ni trochę... :głową w mur:

Ma ktoś pomysł jak wymontować pasek nie niszcząc zbytnio uszu zegarka? :facepalm:

:
Jeśłi w tulejce jest teleskop, to weź śrubokręt, podłóż coś miękkiego między niego a kopertę, i na zasadzie dźwigni wypchnij pasek. Wyłamiesz końcówki teleskopu.

:
ALAMO, dzięki!

Tak w sumie miałem zrobić... Bałwan ze mnie taki, że powinienem aplikować do działu inżynierskiego Fiata :))

: Re: pasek - uszy, teleskopy, tulejka
borys napisał/a:
Panowie, pomocy!

Nabyłem MV Arsenale, a że miałem fajnie pasujący pasek od Denikleusa, postanowiłem dodać zegarkowi urody ;) Nie wiem co mnie podkusiło, ale zamontowałem pasek na 24 mm tulejkach jak w MM (mimo, że siedzą tam normalne teleskopy, a nie śruba na przestrzał). Chyba z dbałości o piękny pach...

Jak nietrudno się domyślić, weszło. Tulejka 24mm, między uszami tyle samo, musiało się udać.

Problem jest w drugą stronę... Między uszami 24mm, tulejka 24mm, sprężystość materiałów żadna... Dynks do wymiany pasków nie wchodzi ni trochę... :głową w mur:

Ma ktoś pomysł jak wymontować pasek nie niszcząc zbytnio uszu zegarka? :facepalm:




Na pewno to w niczym nie pomoze co powiem
Ale kiedys zrobilem prawie tak samo mowie zaloze tuleje bedzie lepiej . zanim zlozylem mowie a jak zdjac to ponownie . i cale szczescie nie popelnilem tego bledu :P

:
ufff, poszło...

Tak więc potwierdzone empirycznie - jak teleskopy, to nie tuleje (albo krótsze niż szerokość paska).

Dzięki za pomoc, obyło się bez ofiar ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.