poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
>>>

arek314.

Rzeczony Gulfmaster V2 jest tak wspaniałym czasomierzem, że wydaje się wręcz niemożliwe, żeby jego noszenie wywołwało jakiekolwiek negatywne skutki... hmmm

Proponuję jednak zapoznać się z interesującym artykułem pt. "Poradnik - alergie i uczulenia", który ukazał się w magazynie "Zegarki i Pasja" nr 3 (6)... :)


vvojt.

Zaprezentowany G-Shock w szczególny sposób wyróżnia się wyrazistymi indeksami i okazałymi wskazówkami... :shock:

Ewentualnie pozwoliłbym sobie poprosić o przybliżenie tego niewątpliwie godnego uwagi "gieszoka"... ;)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-09-10, 20:26, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, to nowy nabytek, który od dawna za mną chodził :)
A w głównej mierze do zakupu przyczynił się ten film :))

https://www.youtube.com/watch?v=8HGeQ5pHNQY

Pozdrawiam,
Wojtek
:
cool


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
bladerunner, dzięki za informację pifko
Nie wiem o co chodzi, bo miałem wcześniej poprzedniego Gulfmastera w tym samym kolorze i problemu nie było. Miałem sprzedawać, ale zastąpienie go innym "quad sensor" będzie drogie, więc zamówiłem bransoletę cool .

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
>>>

vvojt, nie dziwię się wcale, że ten G-Shock "chodził" za Tobą... :)
Na mnie wielkie wrażenie zrobiła osobliwa kolorystyka indeksów i wskazówek... :roll:

Daito, jeżeli wziąć pod uwagę pasek, to można nawet powiedzieć, że jest to dość interesujący zegarek... :D

arek314, przyczyn może być kilka, a problem to ich wypadkowa... hmmm
Szczególnie w okresie letnim nasilają się tego rodzaju objawy, spowodowane wysoką temperaturą, wzmożonym poceniem się, używaniem kosmetyków i repelentów itd. itp. :/
Proponowałbym jeszcze wypróbować innego rodzaju pasek, gdyż czasomierz powinien gościć tam, gdzie jest jego miejsce, czyli na nadgarstku... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
wie ktoś co będzie jak te nasze barany zlikwidują zmianę czasu?chodzi mi o nasze multibandy.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
wie ktoś co będzie jak te nasze barany zlikwidują zmianę czasu?chodzi mi o nasze multibandy.

A co ma być??? Wyłączysz DST i będzie po sprawie. Przecież nie we wszystkich krajach zmienia się czas.
I dlaczego "barany" - moim zdaniem zmiana czasu to żaden profit, jedyne co to bezpośrednio po niej jest zeje...ste zamieszanie i człowiek chodzi jak dupnięty przez kilka dni.

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Dokładnie!
Marzę o likwidacji tego absurdu juz od lat, może wreszcie się doczekam.
A z zegarkami jak Daito pisze, żaden problem.

:
Woytec napisał/a:
Dokładnie!
Marzę o likwidacji tego absurdu juz od lat, może wreszcie się doczekam.
...

Również.
Tylko pod warunkiem zostawienia letniego czasu. Bo jak ma być cały czas zimowy to niech zostawią jak jest.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tu też wrzucam pifko



To jeszcze jedno :)


Ostatnio zmieniony przez vvojt 2018-09-18, 17:07, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam,
Wojtek
:
Widziałbym takie zdjęcia w kalendarzu... pifko

:
Z_bych, pifko pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
cool


Nieczynne z powodu że zamknięte
:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
>>>

vvojt napisał/a:
Tu też wrzucam pifko
Obrazek
To jeszcze jedno :)
Obrazek


Zaprezentowany czasomierz z pewnością wart jest jeszcze przybliżenia, szczególnie w odpowiednich dla jego wspaniałości warunkach plenerowych... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.