Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Erolek, a może by tak koronkę trochę bardziej masywną?

A tak w ogóle - może celownik na koronce? Czy to już byłoby za dużo?

Ostatnio zmieniony przez Michał 2018-09-09, 23:33, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Erolek, wyszło bardzo zacnie pifko pifko

:
Ta wizualizacja mnie już zdecydowanie przekonuje do wersji z ażurami :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
+11111010101010000

Skate or die!
:
Erolek - dziękuję!

Jest petarda!

:
Michał napisał/a:
Erolek, a może by tak koronkę trochę bardziej masywną?

A tak w ogóle - może celownik na koronce? Czy to już byłoby za dużo?


Na koronce logo PZL - tak jak w pierwszej wersji.

Jeśli chodzi o wskazówki - to wolałbym pełne, ale z ażurami też wezmę (z musu).
Nie podoba mi się czerwona "dycha" i jeszcze z tym mikronapisem (napisy niech se będą na deklu albo w Rolku) - za dużo czerwieni po tej stronie. Biała lepiej się prezentuje (no i lepiej będzie świecić).

Ogólnie: Good job!

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2018-09-10, 07:02, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Zrobić normalnie białą dziesiątkę, wskazówki ażury, napis rocznicowy na deklu i będzie gitara.

Ostatnio zmieniony przez Grizzly 2018-09-10, 07:34, w całości zmieniany 1 raz
:
CornCobbMan napisał/a:
...

Jeśli chodzi o wskazówki - to wolałbym pełne, ale z ażurami też wezmę (z musu).
Nie podoba mi się czerwona "dycha" i jeszcze z tym mikronapisem (napisy niech se będą na deklu albo w Rolku) - za dużo czerwieni po tej stronie. Biała lepiej się prezentuje (no i lepiej będzie świecić).

Mnie akurat czerwona dycha pasuje, podkreśla wyjątkowość zegarka od pierwszego spojrzenia :)
A te dziurawe "abażury"...ni to pilot ni wydra... :/

:
Grizzly napisał/a:
Zrobić normalnie białą dziesiątkę, wskazówki ażury, napis rocznicowy na deklu i będzie gitara.


+100

- Proszę opisać siebie w trzech słowach.
- Leniwy.
:
A ja wolałbym białą dziesiątke, wskazówki pełne, napisy rocznicowe na deklu :) Z ażurowymi też wezmę, ale pełne dużo lepsze pifko

:
Wskazówki super, kolejny wyróżnik projektu
'Dycha' to fajny akcent (jak za dużo czerwieni to z sekundnika imo lepiej zabrać)
A pomysły Michała tez fajne i do rozważenia ;)

Już prawie odpuściłem sobie ten zegar, ale jak ma tak wyglądać to chyba chcę :))

Ostatnio zmieniony przez Machu 2018-09-10, 08:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Erolek napisał/a:
Żeby ukrócić marudzenie.

Obrazek

Pozdrawiam
Eryk



"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Minuty chrono zdecydowanie lepiej teraz wyglądają z wyróżnionymi indeksami co 5 pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dyszka czerwona, pelne wskazowki i jest super!

:
Jest git w obydwu wersjach. Dlatego poproszę parę wskazówek serwisowych odmiennych od ostatecznie zatwierdzone projektu :)) pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.