No i kupił sobie człowiek zegarek...
Odpowiedz do tematu

: No i kupił sobie człowiek zegarek...
... i postanowił zmienić pasek. Nowych nie ma, więc pozostaje sobie zrobić.



Ale, że człowiek (ja znaczy) do takich dłubanek ma dwie, lewe zresztą, ręce, (co zostało udowodnione a ślady zniszczone) to uśmiechnął się do kulegi-pachoroba.
Bo cóż to to trudnego, odpiąć jeden teleskop, odkręcić dwie śrubki (bo mocowanie jakieś kulawe) i już.





Najcięższa sprawa - wybór koloru skórki...



Jakoś się udało bez większych kłótni ;)



I pachorób przystąpił do działania. Dwa dni i pasek zrobiony. Bo co to wielkiego w sumie zrobić pasek...

Chyba, że w akurat w takim pasku jest aparatura szpiegująco-sterująca satelitami. Od NASA po Roskosmos :D







No i co teraz? Stary rozpruty, nowego ni ma... Chyba Junghansa przyjdzie mi na łańcuszku nosić hmmm
Jedno jest pewne. Jakieś tam bondowskie omegi szkiełka przecierać mojemu Junghanssowi nie są godne :D

:
A ja się zastanawiałem co może być trudnego w zrobieniu paska do "zwykłego zegarka" i po cóż przy takowym są jakieś śrubki :shock:

Tym bardziej zazdraszczam bo to bardzo ciekawy sikor i mam nadzieję, że operacja paskowania ostatecznie zakończy się sukcesem

:
Z_bych, ciekawie się zapowiada.
Pierwsze pytanie co to jest w tym pasku?

A kto to szyję fajne skórki ma czy to Przemek?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, Z cyklu nie wiem to się wypowiem ;) - jeżeli dobrze mi się wydaje to jest to antena od radiowej synchronizacji czasu. Ale najlepiej jakby właściciel to potwierdził

:
Zbych bez urazy, nie traciłbym czasu na ten "zegarek" ;)

:
Maras napisał/a:
Zbych bez urazy, nie traciłbym czasu na ten "zegarek" ;)

Mi się również szczególnie nie podoba ten zegarek ale jestem bardzo ciekawy nowego paska z tą anteną. Czekamy Zbyszek pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Maras napisał/a:
Zbych bez urazy, nie traciłbym czasu na ten "zegarek" ;)


Co kosz? :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Maras napisał/a:
Zbych bez urazy, nie traciłbym czasu na ten "zegarek" ;)


Coś mi to urządzenie przypomina hmmm
... to pewnie naręczna wersja stacji pogodowej.

;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.