Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Odpowiedz do tematu

:
Suchar :/

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ale jak sobie przypomnę Klaudiusza i cały ten pożar w burdelu, to mi się pępek rozwiązuje :))


G.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2018-05-23, 15:04, w całości zmieniany 1 raz
"We offer best solutions in search of a problem"
:
Panowie, ręce na pokład, szykuje się nowy projekt Gerlach, mile widziane projekty i komentarze:

http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=29579

:
Wojacy są :D :D


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fajny Wermaht na kizi leży :) Na wojakach się nie znam, ale ten wygląda ciekawie...

:
Z Sojuza 1:



G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Trzeba pomarasować trochę :D , a właśnie Marek jaki mu dać pach?


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ciemny brąz z nitami, od nicka lub inszego twórcy pasków ;)

:
Dosia nadal u mnie.



Ale zmieniła miejsce zamieszkania, teraz w rodzinnym mieście Czerwonego Barona.

:
a już myślałem że pogoniłeś ją na ebaju :))

Ostatnio zmieniony przez Maras 2018-09-17, 16:14, w całości zmieniany 5 razy
:
Musiałem się rozstać ze względów finansowych (zakup mieszkania) z lotniczym Laco, Festą (K.M) i jeszcze jednym DH.

Została mi tylko Dosia i Zenek. W Zenku pyknęła sprężyna, aktualnie można nakręcić, chodzi kilka godzin. Przy nakręcaniu czuć jak zeskakuje sprężynka. Jak będę we Wrocławiu pewnie przekażę znajomemu do sprawdzenia.

:
Świdnica to bardzo przyjemne stare miasto, ma klimat, szczególnie rynek jest nastrojowy , pewnie dobrze się mieszka, większy spokój niż we Wrocku ;)

:
Do Wrocławia raczej już nie wrócę (gwar, hałas, korki, strata czasu by dostać się na drugi koniec miasta). Ceny mieszkań tutaj o połowę niższe. Mieszkam tuż przy rynku w pięknej odrestaurowanej 19 wiecznej kamienicy. Wystrój w stylu Art Deco.

Mieszka się świetnie, miasto z klimatem i pięknymi zabytkami które wyglądają dokładnie jak na starych widokówkach, przykładem jest odrestaurowany dworzec.

Ostatnio zmieniony przez mike87 2018-09-17, 18:09, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.