Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Znów Orient




:
>>>

Thomas666.

Na temat prezentowanego czasomierza już się wcześniej wypowiadałem, a więc teraz odniosę się tylko do klamry, której styl określiłbym jako - epic fantasy... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, nie bardzo wiem co to jest Epic Fantasy (obiecuję nadrobić braki), natomiast motyw klamry to chiński smok tzw "dziadek", ten konkretny to strażnik słońca, tzw. Fireball Dragon. Generalnie to dobry smok, opiekuńcza gadzina i przynosi szczęście temu, kto posiada go w swoim pobliżu. A ja go lubię, tak jak moje czaszeczki :))

[ Dodano: 2018-08-09, 23:35 ]
Mariusz, pasek to bym nosił :)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Thomas666.

W takim przypadku muszę przyznac, że błędnie rozpoznałem motyw klamry, który skojarzył się mnie z fantastycznym stylem - sword and sorcery... :facepalm:

Orientalne smoki są niewątpliwie wdzięcznym obiektem zdobniczym, również w branży zegarmistrzowskiej... :)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-08-10, 00:05, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, pifko pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Thomas666, pifko pifko

Po zakończeniu kosztownego okresu wakacyjnych wojaży będę musiał poważnie rozważyć uzupełnienie swojego zegarkowego arsenału... hmmm

Z pewnością oprócz czasomierzy, to zdecydowanie przydałyby się do nich oryginalne akcesoria... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Thomas666, pasek od Przemka, jak się ładnie uśmiechniesz i poprosisz to może zrobi...

:
Data, data :!: facepalm




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
[

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Dziś Rysiek, jakby ktoś chciał się zamienić na coś w automacie to pisać na PW, jednak bardzie podchodzi mi mój GW.

Ostatnio zmieniony przez satanic666 2018-08-10, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
:

:

:
Mattoni,

Fajny sumiak pifko

:
w domu i w zagrodzie



i w garażu:


:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.