Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Machu, pifko
Nie wiem czemu GG prowadzi wojnę z czytelnymi subtarczkami w chronografach. Tu i tak jest sensownie, bo brakuje tylko pogrubionych co 5 minut, a nie jakieś "walnijmy skalę na 36 minut" jak w MS Piłsudski, albo "Ile indeksów minutowych się zmieści w 30-minutowym totalizatorze? Odpowiedź może Cię zdziwić!" jak w Łosiu albo Sokole..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Czekam więc na tę ankietę - a w tak zwanym międzyczasie - czy nikt nie zauważył facepalm że w abażurach subtarcze są bardziej przysłonięte (i tak zawsze będzie bo - ponieważ te dziurę w środku jakoś trzeba skompensować wizualnie, a więc jeszcze większa powierzchnia na to idzie) Ale co tam, to forum MANIAKÓW, a nie PRAGMATYKÓW - i tak funkcji chrono nikt nie używa, na to siem paczy tyko - nie wygodniej było wydrukować także i wskazówek? i taniej by było :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2018-08-06, 17:26, w całości zmieniany 1 raz
:
to dajta jeszcze te ażury na renderach 3D, wtedy plus minus będziemy wiedzieli czy wersja A, P czy O...

Na razie zostaję przy swoim, czyli poproszę wersję A i P - wszak to dwa zegarki w jednym pifko

PS Erolek wiem, żeś zajęty, więc poczekam :P

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
A może by tak przy okazji zamówić gdzieś jakieś rocznicowe pudełka? hmmm

Jakąś fajną drewnianą skrzyneczkę z logiem CW, Gerlacha i z jakimś rocznicowym sygnowaniem. Taką na 5 zegarków co by była na wszystkie forumowe zegarki wydane do tej pory.

Oczywiście nie mówię, że w cenie zegarka, ale np. żeby była możliwość zamówienia dla tych co chcą.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mogę Wam zrobić. 500 EUR od sztuki. ręczna robota. Drewno gatunków szlachetnych i królewskich :) do tego skóra i macica perłowa :) pifko

W sam raz, jak znalazł :)

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Jak będziecie grzeczni to w tygdniu pokombinuję nad ażurowymi wskazówkami.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Fajny, bez tej czerwonej 10 :)) pifko

:
uminus napisał/a:
Fajny, bez tej czerwonej 10 :)) pifko


No widzisz... zapomniałem o niej. :facepalm:

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
No widzisz... zapomniałem o niej. :facepalm:

Tak jest chyba lepiej :)

Ładnie wyszło cool

A tak poza konkursem, ciekawe czy da się taki grawer jak na renderze wypełnić jakimś lakierem czy czymś :/

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Erolek jest super, szkoda cennego czasu na takie wydumki :))

:
A ta łezka między 4 a 5? Co to jest?

:
Z_bych, wygląda na odbicie światła

A co do wizualizacji to zapowiada się dobrze :) ale chętnie z ażurowymi zobaczę.

:
W 3d podoba mi się zdecydowanie bardziej - widać masywność koperty i to oddala projekt od typowego pilota :))

:
Erolek napisał/a:


No widzisz... zapomniałem o niej. :facepalm:


No i dobrze, nie „poprawiaj” ;)

:
A ja bym widział czerwona 10 i czerwony samolot, ale bez czerwonego totalizatora.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.