Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Ja też poważnie - może jednak rozważymy te ażurowe wskazówki?
Jakieś głosowanie wsród poważnie zainteresowanych?

:
Też ostatnio się nad tym zastanawiałem...
Ja wiem, że derekcyja nie lubi głosowań przez to co się działo na wus ale...
Rozważcie pomysł tych ażurowych wskazówek. Naprawdę.
W poprzedniej PZL było surowo to takie pasowały, a tu jest dużo delikatniejszy projekt.
Poza tym, nawet z tą czerwoną tarczką - to przy tych wskazówkach będzie nudno, ażurowe ożywiłyby projekt.
Zobaczcie jak to super wygląda w Łosiu czy w P.24.
Plizzzz...

PS. i co z tego, że w kokpicie były inne - mamy przecież tarczę, która nawiązuje.
A poza tym to co? Mamy zrobić "gorszy", albo żeby nikogo nie obrażać - smutniejszy zegarek tylko dlatego, że w kokpicie historycznego samolotu tak było?
Przecież to ma być tylko inspiracja - a my to będziemy nosić. Niektórzy codziennie ;)

howgh





Ja wiem, że to tak miało być, że ten ostatni taki surowy ale dla mnie osobiście różnica jest zdecydowanie na plus dla tych dwóch pierwszych.

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2018-07-24, 14:41, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
prezesso, Santino, 500+

Również jestem za przychyleniem się do sugestii, że ażurowe wskazówki będą bardziej psowax do PZL 2.0

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, prezesso, jesteście moimi fanami pifko

:
Jako świeżak pewnie nie mam głosu, jednak wydaję mi się iż ażurowe wskazówki nadają elegancji temu projektowi... więc jestem jak najbardziej za ;)

:
Ja się również przychylam do wniosku ażurowców

:
I żeby nie było, że mają być dokładnie takie jak u was wczesniej ( choć mogłyby - zaoszczędzilibyscie :złośliwiec: ), mogą też być takie bardziej odpowiadające kształtem obecnie zaprojektowanym:

Takie smuklejsze, czyli takie jak Sylwek zaprojektował albo takie ino ażurowe ( Ala fortis albo sinn)


[ Dodano: 2018-07-24, 21:09 ]
Sylwek, wkleisz jeszcze raz twoją grafikę?

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2018-07-24, 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
To może ja - za Starszego Pana :)

:
Uć murem za ażurami!

Wpisujcie miasta ;)

:
Podkrakoskie wsie też by chyba wolały ażury hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
:popcorn:

:
O ten render mnie chodziło!
👍👌

Skate or die!
:
A ja bym chętnie zobaczył projekt z szerszymi i grubszymi - jak w tym Drakenie hmmm

:
Machu napisał/a:
jak w tym Drakenie



Też bym zobaczył hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Svedos napisał/a:
:popcorn:


Też mam ;)
Ale mógłbyś maznąć takie trochę bardziej masywne - proszę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.