Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Crafter Blue bierze się za robienie zegarków http://oceanictime.blogsp...oming-soon.html



Machu jest :popcorn:


Ostatnio zmieniony przez satanic666 2018-07-07, 12:00, w całości zmieniany 1 raz
:

:
sanik, na fotkach wygląda super. Niestety nie na Twojej. :złośliwiec:

[ Dodano: 2018-07-07, 14:45 ]
W realu nie widziałem. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
[quote="Dorian06"]sanik, na fotkach wygląda super. Niestety nie na Twojej. :złośliwiec:

Leży całkiem dobrze i dobrze wygląda nawet na mojej 17cm witce, choć nie z bocznego profilu :)

:
Dokładnie. Leży super.
Na moim około 17,5 również leży świetnie. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
satanic666 napisał/a:
Crafter Blue bierze się za robienie zegarków http://oceanictime.blogsp...oming-soon.html

Obrazek

Machu jest :popcorn:

Obrazek


Koperta w tym Enzo jakby znajoma ;)



A pierwszy taki trochę przerysowany wg mnie, przypomina Rolexa DSSD - ale może wyjść fajnie, zwłaszcza model szaro-pomarańczowy hmmm

Ostatnio zmieniony przez Machu 2018-07-07, 16:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Może wyjść fajnie tylko mogli zrobić wersję także dla tych, którzy woleliby mieć koronkę ustawioną po prawej stronie hmmm

:
Machu napisał/a:
...
A pierwszy taki trochę przerysowany wg mnie, przypomina Rolexa DSSD - ale może wyjść fajnie, zwłaszcza model szaro-pomarańczowy hmmm

"Rolkowy" wzór zawsze się obroni.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Generalnie tak, chociaz zawsze się znajdą wyjątki (typu niektóre Invicty) :P

:
>>>

Czasami wygląd czasomierza nie idzie w parze jego z ceną... ;)




<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-07-07, 17:40, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Jak już o rolkopodobnych mowa to ten limitowany DB mi się podoba



Nie oglądam specjalnie Roleksów i jak zobaczyłem to DB to nawet nie wiedziałem, ze tak mocno inspirowany ;)
Niestety, za drogo :/

:
Machu napisał/a:
Generalnie tak, chociaz zawsze się znajdą wyjątki (typu niektóre Invicty) :P

Wyjątek potwierdza regułę.

[ Dodano: 2018-07-07, 19:10 ]
Woytec, rozmiar tego DB jest Machowy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Czyli mój też :)
Tylko ta cena... :głową w mur:
Tak przy okazji obejrzałem Stenka OCEAN 1 Chrono, ten z nowu droższy, za mały i bez ceramicznego bezela :/

:
Nie ma ładnych zegarków, albo Machowe, ewentualnie na cienkie witki a już blade pokazuje takie knoty facepalm .
Brakuje Tomka :(

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2018-07-07, 20:52, w całości zmieniany 1 raz
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Właśnie, a co z nim :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.