Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Sebastian napisał/a:
Super jest :))

Można potem do kompletu taki na koszulkie dać :)

To jest bardzo dobry pomysł
Taki dekiel + koszulka.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Dekiel OK ale bez tego napisu.
Co to w ogóle jest, to Takataka"? hmmm

:
Woytec, powinieneś pamiętać chyba... To cytat ze starej piosenki :D

[ Dodano: 2018-06-23, 19:18 ]
Michał, + pierdyliony

:
To pamiętam ale nie sądzę, żeby autor tę piosenkę miał na myśli :D

Po mojemu to byłoby raczej "Rattattata..." cool

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-06-23, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Dekiel superancki! pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Dekiel super!
I na koszulkę super motyw!
Tylko nadal nie widzę logo forum?
Ani nawet napisu?

:
Dekiel super! Jest sens robić napisy po angielsku? Jak na razie wygląda że conajmniej 3/4 rozejdzie się tu.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Michał napisał/a:
Btw. A nie moglibyśmy zrobić tego zegarka w bardziej uniwersalnym rozmiarze? Np 42mm


Sebastian napisał/a:
..i wygodniejszym do tego

Ja bym wolał. I wiem że to ma być grube.


Z_bych napisał/a:
Michał, + pierdyliony


Moim zdaniem skoro nie robimy zegarka po taniości na gotowej kopercie, tylko jednak zegarek za jakieś 2,5k to może warto rozważyć mniejszą wersję. Poza paroma lobbystami dużych zegarków zakładam, że większość wolałaby bardziej przystępny rozmiar.

Dotychczas forumowce były raczej w bardziej uniwersalnych rozmiarach dzięki czemu pasowały zarówno osobom o mniejszych jak i większych nadgarstkach. Po zrobieniu zegarka 44mm, który do tego nie będzie najcieńszy może się okazać, że trochę osób zrezygnuje, ponieważ na ich nadgarstkach będzie wyglądał śmiesznie. Ja osobiście bardzo chciałbym mieć rocznicowego forumowca, zapisałem się i zapłacę zaliczkę natomiast może się okazać, że po zmierzeniu prototypu będę się musiał z tego wycofać, bo nie chciałbym mieć zegarka do "mania", bo niewygodnie będzie mi go nosić. Zakładam również, że nie tylko ja mam takie podejście do tematu.

Oczywiście mogę się również mylić, może większość woli dużego klocka i jest to jedynie moja subiektywna opinia, wtedy proszę o zignorowanie jej. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jacobi napisał/a:

To jest bardzo dobry pomysł
Taki dekiel + koszulka.


Znaczy w promocji od derekcji koszulka gratis jako dodatek do zegarka w komplecie,dobry pomysł :popcorn: :D

:
Michał Czterema kończynami podpisuję się pod wszystkim, co napisałeś.
Ja tylko nie zapisałem się na forumowca, bo nauczony doświadczeniem wiem, że będzie to zegarek, który sprzedam z powodu wielkości (tak było z PZLką i Żabolem. Co z tego, że były super, skoro wywoływały złość, bo najczęściej leżały z powodu rozmiaru właśnie.

:
ALAMO napisał/a:
Po weekendzie wstawiamy. Eryk zrobił do tego fajny dekiel, w takiej trochę komiksowej konwencji :-) jak pierwsze takataki koszulki :)
Mnie się podoba, a Marysie niech muwio co sondzo ?

Obrazek


Ale fajnisty!!!

:
Uważam że Michał ma rację biorąc pod uwagę że posiadam zegarki Gerlacha w kopercie 43 które do najcieszych nie należą rozmiar 42 max 43 był by najrosądniejszą wersja zegarka do noszenia na co dzień a nie tylko co jakiś czas.
Ale to wszystko zależy od ojca prowadzącego :))

:
Wg mnie to, ze niemal wszystkie wcześniejsze forumowce były mniejsze jest argumentem za tym, żeby zrobić inaczej ;)
Sa osoby które nie kupią zegarka właśnie dlatego, że będzie za duży. Podobnie kilka dlatego, ze będzie za mały. Do tej pory przychylano się ku pierwszej grupie, drugą de facto pomijając...

:
Machu pifko tylko 44 :))

:
Ja tam też bym wolał 42mm, noszę Dywizjona 303 43mm i jeszcze może być, ale jednak mógłby być ciut mniejszy ;)

Ale pewnie nie ma szans :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.