Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Jacobi napisał/a:
Nie pasuje mi żółty kolor małej wskazówki. Pushery Sylwka lepsze.


+1

I tylko niech ten bezel przypadkiem nie bedzie blyszczacy, mat musi byc koniecznie :)

:
W zasadzie to cała koperta piaskowana nie byłaby głupia do tego prodżektu hmmm

:
O, a byłaby szansa na pierscien dni tygodnia po Polsku? cool

:
Nie. Fabrycznie nam tego nie zrobią, a robienie tego manufakturowo to proszenie się o problemy potem.

:
jak 44 to OK, co do wskazówki na totalizatorze to czarna byłaby bardziej kontrastowa, ale rozumiem iż
to ma być nawiązanie do "barw" to tylko biała, puszery Erolka ładniejsze ale rozumiem iż względy technologiczne i problem z uszczelnieniem , tylko te pokazane powyżej z tymi parasolami wyglądają jak w tanim Timexie ,
jeżeli muszą być okrągłe to bez "parasoli" bo one są zwyczajnie niepraktyczne i zaczepiają się o wszystko ,
Erolek pifko za projekt

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Erolek napisał/a:
A tymczasem borem, lasem...

Obrazek

Pozdrawiam
Eryk


Z serii nie znam sie to sie wypowiem:

- indeks na 9 bym zlikwidowal
- tarcze skundnika minimalnie bym powiększyl (0,5-1mm)
- ten zolty kolor na sekundniku (tarczka i wskazowka) w ogole mi nie lezy, bialy bylby lepszy
- miniatura PZL jest ciut za duza jak na moje oko
- wskazowki godzinowe i minutowe maja zbyt lagodny grot, mysle ze fajnie byloby go odrobine skrocic tak zeby wygladal jak np w Speedmasterze.

:
Miałem pisać jaka będzie wkładka bezela. Wchodzę i szok, zarąbisty! :shock:

:
Ceramiczna.
Albo ew, hardlexowa, o ile będziemy chcieć wypukłą.
Ale się nie zapowiada, co nie :D ?

:
hmmm A czemu na bezelu są oznaczenia godzin skoro są na tarczy :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Erolek świetny koncept!
Puniszery koniecznie takie jak u Erolka, okrągłe zupełnie nie pasują.

:
A co byś chciał Dorian na bezelu? Jeżeli dni tygodnia po angielsku będą to i po chińsku mogą być?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ten datownik Sławek jest w jednej wersji, nie tak jak w japońskich. Oczywiście ż emożna kupic chińską, ale nie sądze żeby to był po dluższym zastanowieniu dobry plan ;-)

:
Taka głupawka mnie dopadła, jak czasami Marasa. Spoko.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Kwadratowe pushery, piaskowana koperta, matowa płaska wkładka - wtedy jest szansa, że nie wyjdzie casualowy delikates tylko charakterny zegar :D

:
Jacobi napisał/a:
A co byś chciał Dorian na bezelu?
...

Coś innego. Skalę tachymetru :?:
Teraz wygląda to jakby projektant zapomniał, że dał już na tarczy a księgowy nie zgodził się na zmiany. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.