Koszulka forum 2018- projekt
Odpowiedz do tematu

:
Tak ma być.
Teraz, niech pisar poda co z kolorami, rozmiarami i cyna?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
... i czy są damskie?

:
Svedos, ujdzie ;) pifko

:
Zwizualizowałem swoje uwagi - mam nadzieje, że Svedos nie ma nic przeciwko takiej przeróbce ;)


:
eeee jeżeli już to bez literatury na karku no i to pierwsi to jednak nieco większe,jutro poprawię obrazek.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2018-06-12, 17:41, w całości zmieniany 2 razy
:
A może z przodu nie dawać na piersi tylko w lewym dolnym "rogu" koszulki :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
a może jednak koszulka polo?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
a może jednak koszulka polo?

W takiej mógłbym do fabryki chodzić. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
ja tez bym wolał, ale podobno większość nie :P

:
Precz z polo! Idę się zapisać na listę, fajna nawet ;)

:
Projekt Svedosa bardzo spoko. Mógłby być nawet w ogóle bez napisów, tylko 2x logo. ;)

:
Szymon, i tak będzie pifko

:
I polo ;)

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
I polo ;)


To to już z załatwiającym nadruki trzeba gadać (a raczej z załatwiającym koszulki). Bo firmie robiącej nadruki to jest wszystko jedno czy bazą do druku jest polo czy t-shirt. Zrobienie takich i takich nie jest problemem z punktu widzenia wykonania - jeśli rozmiar logo będzie taki sam na obu wersjach. hmmm

:
Ale klasyczne polo sa z innej tkaniny (pique) i nadruk na tym wygląda imo średnio, lepiej haft. No chyba, że polówka z gładkiej bawełny jak t-shirt, taki kompromis...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.