Jakiś ABC na lato
Odpowiedz do tematu

:
robinp napisał/a:
Używam Garmina Fenix 3 Sapphire od ponad roku. Nie uprawiam namiętnie żadnej sportowej aktywności, ale nawet dla mnie wiele jego funkcji jest bardzo przydatnych. Właściwie kupiłem go głównie ze względu na barometr - gdy tylko mogę, to żegluje. Zegar bardzo wygodny, bateria bez używania GPS wystarcza na ponad dwa tygodnie. Świetna funkcja powiadamiania o przychodzących połączeniach na sparowany telefon. Bardzo dużo dodatkowych aplikacji i tarcz. Polecam, szczególnie że po wprowadzeniu Fenixa 5 „trójka” jest po taniości :)

Ten Fenix 3 nawet mi się spodobał hmmm
On ma jakąś konkurencję? Chętnie bym się przyjrzał, bo zawsze lepiej mieć wybór niż nie mieć :)

ABC wystarczą. Łocz raczej do codziennego ciurlania, trekkingu i na rower niż do biegania.

:
kubedes napisał/a:
robinp napisał/a:
Używam Garmina Fenix 3 Sapphire od ponad roku. Nie uprawiam namiętnie żadnej sportowej aktywności, ale nawet dla mnie wiele jego funkcji jest bardzo przydatnych. Właściwie kupiłem go głównie ze względu na barometr - gdy tylko mogę, to żegluje. Zegar bardzo wygodny, bateria bez używania GPS wystarcza na ponad dwa tygodnie. Świetna funkcja powiadamiania o przychodzących połączeniach na sparowany telefon. Bardzo dużo dodatkowych aplikacji i tarcz. Polecam, szczególnie że po wprowadzeniu Fenixa 5 „trójka” jest po taniości :)

Ten Fenix 3 nawet mi się spodobał hmmm
On ma jakąś konkurencję? Chętnie bym się przyjrzał, bo zawsze lepiej mieć wybór niż nie mieć :)

ABC wystarczą. Łocz raczej do codziennego ciurlania, trekkingu i na rower niż do biegania.


Po taniości?
Z szafirem ponad 2 tys.zł

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Z tych trzech - ostatni :idea:
.
.
.
...ale opcja Suunto - do rozważenia jak najbardziej :arrow: :arrow:
.
.
.
...i takie porównanie Garmin Fenix3 vs. Suunto Spartan Ultra:

https://versus.com/pl/garmin-fenix-3-vs-suunto-spartan-ultra

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2018-05-30, 09:09, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dzięki cynkowi od Kumotra trafił się Gulfmaster v2 w atrakcyjnej cenie pifko . Pewnie w przyszłości sprawdzę pozostałe, ale na te wakacje sprzęt jest.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Jacobi napisał/a:

Po taniości?
Z szafirem ponad 2 tys.zł

nono nono nono
Nowe leżą na all... za 1750 zł w wersjach z dwoma paskami (guma i skóra), a powystawowe po 1500 zł.
Jak za smakrłocza z szafirem i długą listą dodatkowych funkcji, to po taniości jednak jest ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.