G. Gerlach PZL.37B Łoś
Odpowiedz do tematu

:
Długo świeci? Wewnętrzny pierścień klika? Koronka na 10 lekko chodzi? Zdarza Ci się ją o rękaw przestawić? ;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Jeżeli chodzi o świecenie to ciężko mi powiedzieć, bo to dal mnie nie jest istotne. Myślę, że tak jak inne z lumą. Jakiś tam czas świecą i przestają ;) . Wewnętrzny pierścień nie klika - idzie na gładko. Koronka chodzi chyba w sam raz. Nic mi się samo nie przestawiło ;) .
Klikanie jest raczej charakterystyczne dla zewnętrznych bezeli. W tej formie jaka jest w Łosiu, nie spotkałem klikania w innych zegarkach.

Ostatnio zmieniony przez fisiacz 2017-01-20, 17:16, w całości zmieniany 1 raz
:
fisiacz, dzięki pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Tak tu se tylko zostawię cool :D .


Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
To skandal jest i granda i precz z preczem :D

:
... Nazi Łoszak?

:
Rudolf napisał/a:
... Nazi Łoszak?


Nie, wystawa sprzętu zdobycznego w Lipsku, gdzieś na początku 1940r.

W sumie Niemcy przechwycili dwa kompletne egzemplarze i oba dostały malowania Luftwaffe. Drugi został skasowany w wypadku w maju 1940r.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
Nie, wystawa sprzętu zdobycznego w Lipsku, gdzieś na początku 1940r.


Noo, badali dość długo.
NAtomiast Rudi Łosie latały w siłach powietrznych Rumunii dobrze do 1942 roku - mieli blisko 30 szt ewajuowanych i dostarczonych przez Niemców po 1939.

:
ALAMO napisał/a:
Erolek napisał/a:
Nie, wystawa sprzętu zdobycznego w Lipsku, gdzieś na początku 1940r.


Noo, badali dość długo.
NAtomiast Rudi Łosie latały w siłach powietrznych Rumunii dobrze do 1942 roku - mieli blisko 30 szt ewajuowanych i dostarczonych przez Niemców po 1939.


Ostatni lot bojowy rumuńskiego Łosia numer seryjny 72.251 odbył się 5 sierpnia 1944.

Jeszcze ZSRR miało 3 sztuki z czego jeden został przerobiony na wersję szkolną z podwójnymi sterami.

Pozdrawiam
Eryk

Ostatnio zmieniony przez Erolek 2017-04-18, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Posiadam 303 i Jastrzębia ale tek oś to zamiast wszystko pod dywan :))

:
silva napisał/a:
Posiadam 303 i Jastrzębia ale tek oś to zamiast wszystko pod dywan :))

hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
silva napisał/a:
Posiadam 303 i Jastrzębia ale tek oś to zamiast wszystko pod dywan :))

hmmm


Pierwszy post po prawie dwóch latach. Może było cosik strzelone "na odwagę" :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Nieśmiały jestem a zresztą ja należę do apaczy :P

Ostatnio zmieniony przez silva 2018-05-16, 08:24, w całości zmieniany 1 raz
:
....apaczę :D :))

:
silva pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.