Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:


Tez fajny, tylko dla mnie minusem jest skóra od spodu - na upały i do moczenia odpada, a ja lubię takie paski najbardziej latem - kiedy ww. wystepuja często ;)


Właśnie to nie skóra - Futrówka z tworzywa sztucznego imitującego skórę

czyli de facto plastik jak w pasku gumowym. Noszę już go trochę, także w cieplejsze dni. Naprawdę duży komfort, nie zdarzyło mi się pod nim zapocić.

Na imię mam Grzesiek.
:
Nie doczytałem ;)
Niemniej przy duzych upałach i tak wolałbym pasek w całości tekstylny.

:
Jest dobrze.


Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, pifko

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Dorian06, do czego to ? bo fajne :)

:
Mattoni napisał/a:
Dorian06, do czego to ? bo fajne :)

Będzie lada dzień pokazywane. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Seiko hmmm

zgadłem :D już gratuluję pifko

:
013?:)

:
Kajdan od 013. Ale będzie gdzieś indziej. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kurde, pudełka nie było, czuję się rozżalony, a nawet nie wiem jak :oops:

:
Dorian06 napisał/a:
Kajdan od 013. Ale będzie gdzieś indziej. :))


No nie gadaj, że do tego, coś się nie chciał przypucować?

:
Santino napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Kajdan od 013. Ale będzie gdzieś indziej. :))


No nie gadaj, że do tego, coś się nie chciał przypucować?

hmmm A o czym myślisz :?:





Nie. ;)

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2018-05-01, 09:07, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Doszedł nylon z Ali ;)




:
Hadley-Roma MS852

Szukałem paska do ML Grand Reserve. Chciałem trafić na Hirscha Rive (Rivetta), ale albo nie ten kolor, albo nie ten rozmiar a jeśli już "prawie", to cena...
Zamówiłem u Przemka ale na sąsiednim forum dostałem podpowiedź, że bardzo podobny jest Hadley Roma ms852.
Nie wiedziałem na jaki kolor się zdecydować, więc wziąłem dwa. Szczególnie, że cena była atrakcyjna :)
Powiem Wam, że jestem mega zadowolony. Kiedyś przerabiałem stare-nowe paski (jakieś tam zaprzeszłe stany magazynowe z lat 70-tych i 80-tych) i ich jakość była naprawdę dobra. Tych jest bardzo dobra. Zobaczę jak się będą nosiły i starzały...






Porównanie



No i pacjent:







Zostaje na brązowym :)

:
Ładny zestaw.
Pamiętam na którymś Zgierzu Kontiki na podobnym (chyba nawet Twoja hmmm ) i też dobrze to wyglądało ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.