G. Gerlach's / Seiko Club TOKKOTAI Project
Odpowiedz do tematu

:
I moze koronka sie im nie urywa :twisted: :popcorn:

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
infectedcontrol napisał/a:
I moze koronka sie im nie urywa :twisted: :popcorn:


.. i nie rdzewieje :D

:
:shock: huh?

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Dwóch chłopaków mieliśmy, co porysowali dekle. Nie wiem jak - może pod folię im się coś dostało, bo to takie punktowe były wżery dosłownie. Zdarło satynowanie.
Na wszelki wypadek, spytaliśmy koordynatorów czy im ktokolwiek zgłaszał tego typu problem - dekli trochę zostawiliśmy serwisowych, zawsze można wymienić. Okazuje się że nikt hmmm

A ten koleżka z Singapuru zwyczajnie zerwał mechanizm koronki - nie wiem czym on to zakręcał. Albo - taka jest jeszcze możliwość - zapiekła się i ją rozwalił przy odkręcaniu. W każdym razie wysłaliśmy mu nową na wymianę, to sprawa zresztą sprzed paru miesięcy, jak tylko dostał hmmm

:
Widzieli takiego od Seiko?


Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
a coś bliżej Chomiku?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Maras68
[Usunięty]
:
ciekawe hmmm

:
Jacobi napisał/a:
a coś bliżej Chomiku?


Na grupie FB Seiko Obsession gościu z Singapuru pokazał jako krótki wypust od Seiko na werku 7sxx.
Zresztą tu masz całą notkę:

"In commensurate with the navy fighters who fought and died in second war, Seiko quietly issue very small number of this model. upper row kanji means "Naval fighter time keeping instrument". whereas the bottom row means "Seiko company". I trust this is the only watch which Seiko produced so far in stating their brand in Kanji at their dial. The diameter is about 47 mm and movement believed is 7sxx. The bezel of the watch is turnable and serves as a timer when carry out their missions. This watch is produced in small quantity and only in Japan domestically."

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Choruję na ten zegarek nieuleczalnie - w sensie na starego japońskiego pilota - więc TOKKOTAI mnie powalił na łopatki. Super byłoby mieć taką ikonę wykonaną (to ważne) przez naszą firmę. Niestety praktycznie nie pojawia się na rynku wtórnym. Mam nadzieję, że Fundacja jeszcze kiedyś do niego wróci. A nadzieja, jak wiemy, umiera ostatnia ;)

:
Dobrze że piszesz na forum, może komuś się znudził i odsprzeda.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Był całkiem niedawno na bazarku, nawet podjąłem rozmowy..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Może się za tydzień, dwa pojawi.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.