Garnitura/casual - elegancki na co dzień.
Odpowiedz do tematu

:
Niekwarce by znów poza budżetem były :D marudzisz Pan jak baba przy wyborze kreacji na wesele :złośliwiec:

A te Seika to by nawet uszły (z datą fajnieszy IMO), ale te cuś co dali zamiast koronki :/ :facepalm:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
ale te cuś co dali zamiast koronki


No słabizna. W tym co ja wrzuciłem też najlepiej nie jest z koronką niestety hmmm

:
>>>

Michał napisał/a:

(...)
Faktycznie szkoda, że kwarce :(


W atrakcyjnych cenach bywają nie tylko kwarce, ale nawet automaty... :)

Orient Classic Automatic - w jednym ze sklepów internetowych za jedyne 549 PLN... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
tyle, że brzydki...

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
>>>

marekgro napisał/a:
tyle, że brzydki...


Orient Classic Automatic - być może ładniejszy, a na pewno w tej samej cenie... ;)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Na duty taki wisi :))


:
Szkoda tylko, że przekracza budżet, bo moim zdaniem zamiata temat:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2018-03-25, 14:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Jeśli może być elektryk, to fajny jest ten



A elektryka prąd nie tyka!

:
robinp, niby fajny, ale srebrna tarcza mi nie leży...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, Jak garnitura to tylko srebrna tarcza :))
A tak serio, zobacz na jego stronie inne propozycje. Mi bardzo podoba się wintydżowy charakter, szczególnie podkreślany mocno wypukłym szkiełkiem. Sam myślę o zegarku z tym logiem, ale jeszcze nie wiem którym :)

:
tylko Michał chciałby eleganta na co dzień, a tu biała tarcza będzie leżeć lepiej.

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Chyba w zakładanym budżecie jednak nie ma nic specjalnie ciekawego... to może jednak klasycznie - nurek do koszuli, albo chrono jakieś... :))

Ostatnio zmieniony przez Michał 2018-03-26, 15:37, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Przecież na KIZI jest fajny casual-elegant i w znośnych pieniądzach - http://zegarkiclub.pl/for...urowiec-bulovy/

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Bimberek,
Bardzo dobry link.

Michał, ja bym to brał na Twoim miejscu :)

:
Eee jakaś ona smutna. Jeśli brałbym kwarca to raczej premiera.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.